hovoril som o začiatku analogového vysielania na Slovensku v 50. rokoch minulého storočia. To bol prevrat v myslení ludí. Vidieť a počuť. Ako sa to hovorí - jeden krát vidieť je lepšie , ako 10 x počuť!
hovoril som o začiatku analogového vysielania na Slovensku v 50. rokoch minulého storočia. To bol prevrat v myslení ludí. Vidieť a počuť. Ako sa to hovorí - jeden krát vidieť je lepšie , ako 10 x počuť!
naozaj? Ty pozeraš asi reklamy internetových operátorov. Na druhej strane sú na Slovensku státisíce starých ludí čo nevie kde je "sever".
preceňuješ obyvateľov slovenského vidieka. Tých sa to týka.
To nie je ironia , to je fakt!
Mešťania majú kablovky , ty si nevidel ten les antén na slovenských dedinách?
Škoda reči, nechápeš, skôr nechceš pochopiť.
Ak si taký múdrý , povedz my o jednej veci čo organizovala vláda SR , nejakú zásadnú zmenu, a vyšlo to na 1. pokus?
ešte raz , nehovorím o tých čo sa dostanú na internet. U tých je predpoklad , že to zvládnu ľavou zadnou. Som presvedčený , že na Slovensku , hlavne na vidieku, je je minimálne 50% ľudí čo o digitálnom vysielaní nepočuli!!! A hlavne je to pre nich neriešiteľný technický problém!
Tento spôsob vedenia války sa mi zdá podivný? Už len priznať , že aj Taliban mu posiela pravidelne nejaký ten obolus.
nie sú tie poľské kurence?
U nás "smrdia" ako kurence, a šmicle ako "prasce"!
Nechápu , že štát niečo robí a hádže zodpovednosť a povinnosť na obyvateľov.
Strašne rád mám takýchto gerojov čo si myslia , že civilizácia začala internetom.
Ludia nechápu , že digitalizácia je 2. prevratná vec od doby zavedenia čierno-bielej televízie. Farebná televízia nebola nič proti tomuto. Kto nemal farebný TV nič sa nestalo, ale teraz to tak nie je. Buď ideš , alebo nie.
Aj keby to bolo 1% obyvateľov , je psačou povinnosťou štátu sa o to postarať! Ty nemáš 75 a viac rokov a nevieš akurát zapnúť a vypnúť telku!
Možno nie tlačiť brožúrky , ale fyzický sa postarať o prechod na digitál pre týchto ľudí.
A ty si odborník? Čo myslíš koľko ludí na Slovensku si pozrie na internete www. dvbv.sk ? 10% , alebo až neuveriteľných 20%?
Pán asi zabudol , na výmenu ŠPZ pred pár rokmi, Ako to dopadlo ? Na Slovensku je to tak!
Dnes je oktober 2010 , uvidíme 1.1.2012 koľko ludí bude prekvapených , že nemajú telku!
a čo sa syntetický vyrába?
Surovina sa pestuje na úrodných poliach Afganistanu hnojených kvalitným americkým hnojivom.
Pamätám sa na súdruhov , ako sa chválili , ale sa mám urodil dobrý chlebík......Vtedy si nehovoril Biľakovi - Hašišák!
obilie , alebo obydlie?
Paranoja pracuje naplno?
Vystihol si to presne!
veď práve o to im ide.....kontrolovať celý svet a neskôr ovládnuť a čo sa neprispôsobí , Vyhubiť ako myši!
ja som myslel , že chceš kúpiť činsky PC, či Tričko. Ale teba deptatá politický režim. Zaujímavé , američanom, Nemcom, Izraelčanom vôbec netrhájú žili čínske ľudské práva.
Nobelová cena mieru už bola udelelná , tak čo chceš dostať,
my nedovážame nič, ako štát. Skús na Slovensku vyrobiť lacnejšiu klávesnicu a všetci svetoví predajcovia budú stáť pred tvojimi dverami. Ale to bude zase nadávať nejaký kalašnikov v Rusku , Maďarsku či Francúzku....do kolečka.
kto nezažil , nepochopí.
V tom čase možno nemali ani celé USA dohromady 1 Giga k dispozicii.
A čakala niečo iné? Buď je hlúpa , alebo pre sex stratila úplne súdnosť. U normálnych ludí to finguje tak , že skúsi žiť v jeho rodine pár mesiacov a pozoruje všetko okolo.
Obdivujem takých naivkov čo nadávajú na svokru , že je beštia a pri tom jeho "milovaná" vyzerá ako by vypadla zo svokrinej svadobnej fotky. A po 10-15 rokoch sa nestačia čudovať!
už je pozde , milý drozde!
Keby si nekupoval čínske výrobky tak dnes možné sedíš doma pri krištálke a chytáš Radio Jerevan a chodíš lapťach a súkenných gatiach. Náš vy vôbec predstavu o čínskom exporte do USA?
Každý máme svojich kamarátov , ktorým podávame ruku.
Fico má svojich a my svojich. Ja by som Slotovi ruku nepodal, ani keby som sa topil.....
Odporúčame