Žerú. lebo nič iné na ospravedlnenie rozkladu právneho štátu magorovou zberbou nemajú. Nemajú starosť o bežných ľudí na dne a krachujúce firmy. To nie je také bombastické.
Žerú. lebo nič iné na ospravedlnenie rozkladu právneho štátu magorovou zberbou nemajú. Nemajú starosť o bežných ľudí na dne a krachujúce firmy. To nie je také bombastické.
hej, s Majským obchodoval aj keď už bol odsúdený.
Tak čo magorove ovce, toto vám neprekáža?
Za všetky tieto pochybenia pôjde partia okolo Lipšica do basy. Ak sa im sčítajú všetky delikty, najmä založenie, zosnovanie a podporovanie zločineckej skupiny vrátane zneužívanie právomoci verejného činiteľa, tak budú sedieť doživotne. Veď oni sú už teraz zločinecká skupina zodpovedná za životy tisícok ľudí.
Na Tigra a Zemáka na úteku nevydajú zatykač?
hej, môžeš kydať svoj hnoj v maštali. Smrdíš z každého príspevku, fuj
Chlapík s jeho úrovňou inteligencie si však všetko presne nadiktované nezapamätal a teraz motá dve na tri.
Zrátané to má magormafia. Už sa teším na tie jeho primitívne výhovorky.
Toto si prevzal od špinavého Šeligu, ktorý napísal, že to vraveli chlapi pred Jednotou.
Sú ako blchy, nie a nie sa ich zbaviť. Tu pomôže len chemický postrek.
Úplatok Mikulca nik nerieši? Plné noviny o Kočnerovi a Kováčikovi a Mikulec ticho. Včerajšia TB Kovaříka, trapas. Počas nej si viackrát protirečil. Tomu sa nevenuje toľko pozornosti. Nuž, chránený živočích.
Csaba opísal, ako ho naviedli na krivú výpoveď. obvinenie Kováčika si vymyslel. Povedal, že ho nepozná, o jeho trestnej činnosti nič nevie a predtým hovoril to, čo mu nadiktovali. Aby sa nepotvrdila jeho dnešná výpoveď, tak dvoch zločincov nechali ujsť.
To je škandál, aby policajti nedokázali vyšetriť, kde sú. Zrejme čakajú až sa sami dostavia. Nie je vylúčené, že už z viac neprehovoria. Táto banda sa dopustila ošklivého zločinu marenia spravodlivosti, Za to budú sedieť.
Kedy sa začne vyšetrovať korupcia Mikulca? Zrejme až po výmene vlády.
Nič iné nemáte. Len strašenie, že sa vráti mafia. Mafia je chobotnica v terajšej vláde.
Dömötör otvorene popísal, že jeho účasť pri odovzdaní úplatku pre Kováčika, o ktorom svedčili Ľudovít Makó aj takáčovej Matej Zeman, bola celá VYMYSLENÁ. hi hi hi
U sa to na vás, chlapci sype.
Dočerta, už mi ovce prezraďte, kde má búdu Oľano. Zrejeme sa bojíte, že ich tam niekto navštívi. Už vám nič iné nepomôže. Prečo poslanci Oľana nechodia medzi ľudí? Fico i Pelle chodia.
Odporúčame