MAtovič IGOR = MAGOR
táto čvarga = terajšia mafia na čele s magorovičom s krytím Lipša. Nebudú tu naveky a dostanú faktúru, neboj.
Chýbajú ti? fajn, to je dobrá správa
Uvidíme, čo budú stáť tie lety Moskva, Budapešť
hej? Tak mrkni na magora, aký je prestrašený.
tak, tak treba tlačiť na všetkých frontoch, lebo táto čvarga je už na kritiku zvnútra štátu imúnna. Nemyslím však, že sa niečo zmení. Nové voľby!!
Magorovič a Lekvár sú už zaočkovaní? No, daj!
Zrejme máš úpal. Paralen pomáha, ale tebe iste nie.
Cely čakajú na čvargu v terajšej vláde. Vidiac ich charakter sa sa budú udávať jedna báseň. Bude sranda, čo sa ešte dozvieme.
HLAS je strana odborníkov a tým Suja je. Upozornil na nedostatky v NCZI a hneď ho čvarga odstavila. Potrebujú len ľudí, čo im pochlebujú A Suja si otvoril ústa. Nuž, to sa tejto čvarge nerobí a šup, šup.
Držia sa len špinavci, čo sa držia porekadla Kto chce s vlkmi žiť, musí s nimi vyť.
dilino, Blaha podpisoval zmluvu na nákup?
Len sa bratríčkujte s Maďarmi. Spočítajú vám to a môžeme byť nové Uhorsko. chi chi
Štát zatvára čakáreň na Sputnik. Posledný termín je 30.6. a to sa magor nestačil ani zaregistrovať. Toto je pre neho podraz!
Dôvodom je exspiračná doba vakcín. Časť z 200-tisíc dávok nám exspiruje v júli, druhá časť v auguste. Vraj aby stihli zaočkovať prvú aj druhú dávku.
A čo hmotná zodpovednosť? Kto to zaplatí?
Analyzuj súčasnosť. Z minulosti sa už nenajeme. Chlieb chceme teraz a nová vláda je tu vyše roka.
Ty nesleduješ kauzy koalície? Kolíková, Mikulec, Herák. To je akože OK?
Presne naopak, OČTK majú teraz ruky zviazané a makajú len na príkaz tých hore.
No a ľudia tlačia pred sebou dlhy.