Nebolo by od veci tieto skutočnosti pripomenúť Záleskej a Tódovej. Rátam, že o tom nemajú ani tucha. Záleská je skorumpovaná sudkyňa už roky a Tódová ju úspešne kryje. Tento tandem je nebezpečný.
Čo tak tento blog hodiť na ich fcb?
Nebolo by od veci tieto skutočnosti pripomenúť Záleskej a Tódovej. Rátam, že o tom nemajú ani tucha. Záleská je skorumpovaná sudkyňa už roky a Tódová ju úspešne kryje. Tento tandem je nebezpečný.
Čo tak tento blog hodiť na ich fcb?
On je podrazák, strieľa aj do svojich v regiónoch.
Magorovič Hrozný iné ako kvalitné vyhrážanie nevie.
Tak vám treba, stádo oviec, chceli ste zmenu. tak ju máte! Žiaľ, trpia všetci občania.
NESPRÁVNY NADPIS
Nepovedal, že je ochotný. Iba to, že kto si myslí, že to vie urobiť lepšie, tak nech to ide urobiť. Vari to je ochota skončiť vo funkcii? Médiá o5 zavádzajú.
Cmo.rej sa chce len zviditeľniť. Ten už urobil veľa ľudí nešťastných, tak by mal radšej držať zobák. Uvidíme, čo na to trestné oznámenie, čo bolo na neho vydané ešte v apríli 2020. Klame a vyrába klamstvá len tak práši. Dokonca podráža aj svojich spolustranníkov.
Viluškovi nevysvetľuj, on nemá mentálnu výbavu prečítať a pochopiť celý tvoj text.
tak, tak, pravdu ako predseda vlády
Nuž, "náš človek". Zvolil ho parlament 29. 6. 2020 na základe nominácie poslanca Alojza Baránika (SaS). Po pol roku problém.
Týmto dvom aktérom to žily netrhá. Pred voľbami vypisovali NIE SME AKO ONI. Nuž, nie sú, tzn plnia sľuby. ;)
Remišová prezentovala, že strana Za ľudí je proti. Vo vláde majú 2 hlasy. Remišová bola proti, takže Kolíková nesklamala a ťahá s magorom. Zdá sa, že aj žaludi majú vnútorný problém.
Autority sú pre neho bludári a múdrosráči. Nemá pred nimi žiadny rešpekt.
Krivák! Sfúkli ho vlastní voliči sfúkli a teraz si robí alibi. Magor dosiahol, čo chcel a on sa dal nachytať. Ak by sa postavil proti, získal by. Zrejme na neho má magor veľa špiny a šulino sa zľakol. On sa nezastaví pred ničím.
https://www.old.korona.gov.sk/covid-19-patie…
Požiadavka o vyšetrenie - registrácie pozastavené
Z technických príčin je formulár dočasne nedostupný, prosíme skúste neskôr.
Vie mi niekto vysvetliť, prečo tieto manévre nazvali skríning? Vari nemá slovenčina dostatočne bohatú slovnú zásobu?
Sám nikdy neodstúpi. Toto si archivuj!
Sulíkovi pod jeho statusom na fcb nakladajú vlastní voliči a to teda fest.
"Zuzana Mastena jasné že nie sme spokojní, psychopat rozhodne, že nemôžem ísť do prírody a ja som volila stranu, ktorá sa volá SLOBODA a solidarita, čistá vesmírna paródia toto všetci tancujete okolo jedného narušeného manipulátora, necháte ho znásilňovať celé Slovensko, fuj"
Kaja Kaja Hanbila by som sa na vašom mieste pozrieť sa svojim voličom do očí. To divadlo čo ste predviedli pred kamerami že nie ste za celoplošné testovanie stálo za Oscara ‼️ Opäť ste potvrdil že hráte len divadlo. Po tomto si zaslúžite asi toľko percent ako nízkotučné mlieko
Vysvetliť nevysvetliteľné sa nedá. ;)
Azda v tom písomnom uznesení bude aspoň 100 výnimiek, aby mal Mikas dostatok práce pri ich vydávaní stovkám ľudí.
tak, tak, logika a o tom rokovali celý týždeň.