Opozícia dala za pol roka niekoľko trestných oznámení, uvidíme ako sa k tomu postaví.
Opozícia dala za pol roka niekoľko trestných oznámení, uvidíme ako sa k tomu postaví.
Prečo keď magor niečo vedel, nedal trestné oznámenie? Ak konkrétne o nejakej krádeži vieš, je tvojou povinnosťou ho podať.
Uvidíme, či dá Pravda článok k info, ktoré na TB zverejnil Fico. Zrejme nie, lebo tam boli iba 3 novinári a tí nebudú mať odvahu niečo napísať. Boli takí šokovaní, že sa ani nič k veci neopýtali.
Takže Repa a Šurek si zavarili.
Nový GP Žilinka by mal robiť to, čo sľuboval. Ak nič, bude to dôkaz, že je v rukách terajšej mafie.
Šokujúce fakty o sadistických praktikách na Úrade špecialnej prokuratúry!
Musíš vyčkať. TA3 dáva záznamy TB, ešte tam nie je. Klikni na Tlačové besedy a spustí sa.
To je sila! Novinári radšej neprišli, aby nemuseli písať o špinavostiach terajšej moci.
Miesto toho, aby Naď podal vecné vysvetlenie, hneď zaútočil. Nuž, útok je vraj najlepšia obrana. Uviedol, že Rašiho záujem o likvidáciu biologického odpadu z celoplošného testovania súvisí s košickou spoločnosťou AGB ekoservis. Na jej čele podľa ministra stojí Rašiho sesternica Janka Palčíková.
Naď by mal radšej argumentovať a vysvetliť. čo s odpadom.
vyskakoval by ako diktátor
stačí pozrieť 20 sekúnd od začiatku
vyskakoval by ako diktátor
stačí pozrieť 20 sekúnd od začiatku
Opäť rozhodnutie a zodpovednosť prenechal niekomu inému. O otvorení škôl má rozhodnúť zriaďovateľ, teda samospráva, mestá a obce po dohode s riaditeľmi škôl.
Čo nového vlastne povedali? Nič. Školy môžu otvoriť na budúci týždeň v ktorýkoľvek deň, keď budú pripravení. Keď sa pýtali aký rozdiel je tento postoj s plánom Grolingom magor odpovedal vyhýbavo.
Ja už tomu nechápem. Vraj ešte Mikas pripravuje vyhlášku a uznesenie. Nik však nevie, čo tam bude. Typický chaos.
ha ha, 5 eur. A kde je 500 eur, čo sľúbil zdravoťákom za 2 šichty? Zatiaľ nedostali, Pavlínka neuvoľnila, lebo vláda bonus neschválila. On je špinavec, basta.
Zdá sa, že sem nabehlo magorove stádo, tak sa radšej dekujem, lebo oni si vysvetliť nedajú.
hej? Jeden bolo tak na druhý inak. Prečo teda ľudí nepustili na poštu pre dôchodok? Nečítal si, aké bolo z toho haló? Kde ty človeče žiješ? žeby si sedel iba doma na zadku?
Nesúhlasím. Testovali sa aj v 1. kole. Zrejme si nebol alebo si slepý, u nás bolo veľa.
No, vidíš, nikde nie je napísané nariadenie vlády a pritom to zamestnávateľ pýtal. Kde ty žiješ?
Cieľ je minúť testy, aby sa mohli kúpiť nové a nabalili sa.
o čom točíš? Starí ľudia sa testovali, inak by sa okrem výnimiek (potraviny, lekáreň, drogéria) nikde nedostali.
do zamestnania a banky nie. Preto ľudia išli, lebo zamestnávateľ od nich certifikát žiadal, v bankách detto.