a pre sionistickych teroristov ako?!?! pochvala?! fuj sionistom !!!
a pre sionistickych teroristov ako?!?! pochvala?! fuj sionistom !!!
si taký “zlaty”
bla bla bla bla , opičiak ! degeššky!! ako ?!
pozor na zilky v tvojej dutine lebečnej!!
s
slama pri kravine!!!
sranda, že o tom nikto nepíše iba banberosko fašisticka zapredana ogrcana “ pravda”!!!
si taký “zlatý” degeško - bla bla bla, mozno že tam zoberú, zostaň tam na “ mesiaci”, keď si taký mudry !!
bla bla bla pisalek banderovsky, veru tak, samé bla bla bla
opatrne degeš…
pomooooc degresívny opičiaci pomoooc!! rýchlo spáchať rituálnu samovraždu!!
ps
bla bla bla fuj
standig ovajšn pre opičku??!!
ps
bla bla bla
bla bla bla milí degesi opichaní, veru tak, samé bla bla bla
ps
nech žije fico
bla bla bla banderovec fasisticky
bla bla bla mili pirátski degresici, samé bla bla bla
ps
jednou rozvědčík, navždy rozvědčík !!
bla bla bla milý deges vypatlany!! kto ute ty?!?! uteč!!! žijeme si ako prasce v žite!!!
ps
nech žije fico!!!
Kristínka Kristínka uč sa radšej variť!! kasli na obchvaty!!!
sa nerozumieš , tak nereaguj kravinou!!
ako so povedal, banda opichana o degešska, bacha na zilky vo vašich dutinách !!
čo som napísal, to som napísal !!
môžte mi povedať prečo ste mi zmazali príspevok!! na fica dá môže kydať hlava nehlava fuj pravde!!
sa vás tu opichanych degesov zrazilo!!
ps
bacha na zilku v tvojej prázdnej gebuli!!
fasista banderovsky, bla bla bla !!
slama pri kravine
Odporúčame