Kandiduje. Len stále zúfalo hľadá nejaké fotografie a screenshoty ktoré majú potvrdzovať jeho červenohnedú pochybnú prax. mali by ste mu pomôcť a hľadať spolu.
Kandiduje. Len stále zúfalo hľadá nejaké fotografie a screenshoty ktoré majú potvrdzovať jeho červenohnedú pochybnú prax. mali by ste mu pomôcť a hľadať spolu.
veru, boja sa. teba sa boja. Boja sa Pitkina , boja sa všetkých červenohnedých z plebsu. boja sa ? prečo by sa mali báť majiteľa ficovej cocacoly v konšpiračnom byte ?
Ten hlavný sa chce úkryt na ústavný súd! Podarí sa mu to ?
a ako to bolo s tými ficovými šekelmi od sorosa ?
Stres a vaše urážanie diskutujúcich vás vždy prezradí že idete obhajovať neobhájiteľné.Keby nebolo vás brechačov ôpravdivosťô príspevku by nemal taký punc ako teraz. Takže brechajte viac a brechajte s úsmevom. Fico bude na vás myslieť a pár sorosových šekelov sa možno ujde aj vám. Možno pre vás príjemná zmena oproti tým šušňom rubľom ktorými sa nedá zapáliť ani drevo v sporáku.
Je jedno aký tam bude minister keď ho nominuje strana SNS. Dokazujú to opakujúce sa kauzy ktoré napriek ich "prevaleniu" sa neskončili ale pokračujú s novými hercami, novým obsadením a novým príbehom ale s rovnakým režisérom. Rovnaký scenár je aj na ministerstve obrany. Pôsobením strany ktorá sa paradoxne odborne a hrdo volá Slovenská národná je nekonečné rozkrádanie majetku vo vlastníctve Slovenskej republiky. Že SMER to vidí a nič neurobí ? Oni potrebujú hlupákov Dankovho kalibru na svoje rabovačky či na pretlačenie birmovaného katolíko-komunistu napr. na Ústavný súd.
SNS sa nám zase pripomenula že táto strana je tu a vznikla výhradne na okrádanie Slovákov. Podvodník a plagiátor Andrej Danko je tou poslednou čerešničkou na vrchole tohto zlodejského molocha.
Fico doniesol "fotky z indexu" ktoré majú potvrdzovať jeho prax :DDD https://www.facebook.com/ondrej.dostal.798/p…
T en červený aj komunista aj katolík je čoraz viac zúfalý. Prečo nepýta od Sorosa potvrdenie že robil pre neho ?
Takže Aaron Kedar alias Fridrich Kardoš nebol vo Ficovej firme RF Deveopment len tak obyčajným členom dozornej rady ?
Kúpil Fico za tie Sorosove šekele nejakú čokoládku Svetlane ? Či všetko je na Belize ?
Kde je marxista idiot Blaha a jeho krátky 500 slovný status ?
sorosovci. veď áno, Fica platia sorosovci, vraždu spáchal Ficko. tú jeho predsa poznáš...vyzerá to ako kačka, kváka to ako kačka....
Myslíš si že Fico a Soros sú sprostí a budú behať s kocami pred tebou ? Pod rúškom Sorosovej čiernej noci ich tam nanosil.
ešte tam je Róbert Fico, dlaždič a výrobca fejkov z dlažobných kociek.