Ty inú školu nepoznáš? ;-P
Jáj... teba stačí naložiť. ;-P
Čo už má robiť, keď ľavé koleso daroval charite? :=DDD
Tie kde predsedá vedeckej rade batislavskej VUML sa mu už minuli a negatív daroval Radičovskému múzeu totality. ;-)))
No zatiaľ tu nad ním najviac bedákaš ty, fabo. ;-P
Amen...počuli sme slovo tragačovo. ;-P
No to je objav! :=OOO Komisia pre "nobelovky" nebude mať ťažkú úlohu. :=DDDDDD
No jasné, Bratislava má svojho Schőner Náciho, Štiavnica Nácka, Nitra Corgoňa, Zilina ožrana, a toho vášho košického makarénového anakondu (čo už nič lepšie ako okoňakovaného modrého komsomolca na ulicu hlavu si o dlažbu búchať vypustiť nedokáže) sa snažia nahradiť brunátna (s)P(l)aška alebo namodralý trúd Vilko. Takže si si povedal, že by v tom musel čert byť, aby si ich ty netromfol. Či...?! ;-)))
No odkedy študíroval v tom Nemecku, tak si namýšľa že je BMW. ;-)))
No onehdá sa tu tragač chválil, že sa zdokonaľoval až hen v Nemecku. Asi preto si už píše titul fúrik. :=DDD
Silne pochybujem, že by Luterán potreboval hovorcu tragača. Tak tu zbytočne nevŕzgaj! ;-P
To len zopakoval, čo mu jeho stará denne o hlavu otĺka! :=DDD
Hovorca tragač... Koho mi to len pripomína? ;-)))
Keby nebolo tej "červenej", tak ty sa ďalej na trh, ako do Lamača, ani nedostaneš! ;-P
Môžeš ho navrhnúť na pochvalu pred naštartovanou V3S-kou a vyfotenie pred rozvinutou dúhovou zástavou, súdruh čatár inžinier. ;-P
No vidíš, tragač nešťastný, čo si to vyškolil?! ;-P
"Príroda" dokáže niekedy divy a gény sú tiež poriadne sv*ne, takže nejakému retardovanému tragaču po dúbravskom "bulharovi", by som sa zasa až tak nedivil. ;-)))
A to je to tvoje nešťastie. :=DDD
Evanjelium podľa tragača? :=OOO
Uf, uf... To od toľkých lichôtok sa červenáš, tragáčik, alebo nebodaj od tej dovzdelávacej námahy? ;-P
Odporúčame