:-))))))))))))))))))) Jadrové zbrane sú jediný dôvod, prečo ešte môže fašistické Rusko môže napadať, okupovať a vraždiť civilistov na Ukrajine. Keby nemalo jadrové zbrane, tak by stačilo, aby armády NATO vstúpili na územie napadnutej Ukrajine a ruská okupačná armáda by zložila bez boja zbrane a s osratými tangačmi z ukrajinského územia do Ruska. Ale keďže má fašistické Rusko, tak sa môže vyhrážať. že ak by prišlo NATO napadnutej Ukrajine na ukrajinské územie pomôcť v boji proti ruskej okupačnej armáde, tak použije jadrové zbrane:_:-))))))


