A naši rasistickí a homofobní neonacisti a vlastizradci v službách krpatého diktátora Putl.ra a jeho fašistického Ruska pištia ako diví. Pre Moldavsko je hlavne dôležité, že ho od ruskej okupačnej armády stále chráni ukrajinská vlastenecká armáda. Ak by padla Odesa, tak by bolo jedno ako dopadnú volby, ruská okupačná armáda by vtrhla do Moldavska bez ohľadu na to, kto by vyhral.


