Keby sa voľby konali v máji, vyhralo by ich Progresívne Slovensko. Vládu by mohla zložiť opozícia
Hlas pod Ficovým hovorcom Šukajom Alfom Eštokom s transplantovaným ochlpením, ktorý na MV rozhadzuje milióny pochybným firmám a za predražené limuzíny, počítače a košele z kavovch zŕn, pôjde ešte nižšie. Hlas sa pod ním od SMERu nijak nelíši, takže ak chce nejaký vlastizradca voliť korupčníkov, zlodejov a mafiánov len preto, že sa phcajú do zadku krpatému diktátorovi a masového vrahovi Putl.rovi, tak môže rovno voliť SMER. Nemá dôvod voliť jeho Bčko.
Ale to, že sú na treťomn mieste neoancisti z Republiky, iba ukazuje, koľko je tu stále pohrobkov Tisovho fašistsického Slovenského štátu, keď bolo Slovensko od roku 1938 do roku 1945 spojencom Hitlerovej nacistickej Tretej ríše a posielalo slovenskýchobčanov pomocou fašistov z Hlinkovej Gardy do koncentrákov.