Zmeka
Stolička sa trasie možno pod ožraým a vyžratým idiotom Dankom.:-))))))) Zmenka nominoval jeho minister Gajdoš.:-)))))))
Stgarý mafiána Fico s Bodorovým za korpciu stíhaným kriminálnikom Gašparom zase útočia na poctivých polcijatov, ktorý vyšetrovali mafiánov SMERu a SE Rodina.:-)))) Stačí si pozrieť videá z Bodorovej chaty, kde sa dohadajú aj Kočnerovým mafiánskym právnikom Parom, ako to budú robiť, keď sa dostanú k moci.:-))))))))))))))
Jasne, EU chce pokračovať v ruskej agresii na Ukrajine, v ruskom bombardovaní ukrajinských miest, ruskom vraždení ukrajinských civilistov, ruskom unášaní ukrajinských detí a ruskom anektovaní ukrajinského územia. :-)))))))))))))))
Minister pôdohospodárstva Richard Takáč chce s predstaviteľmi EÚ diskutovať o možnosti plošnej vakcinácie zvierat voči nákaze slintačky a krívačky. Na to, či je mäso a mlieko po očkovaní pre ľudí úplne bezpečné, sú však rôzne názory.
písali na ruských dezinfoweboch Infovojen a PoHlavných Správach?:-))))))))))))
To si pýtaj od Netanjahuových kámošov, Orbána a Trumpa, Kotlebov nácko.::-))))))))))))
Ruská raketa dopadla na Ukrajině kousek od hřiště. Nejméně 14 mrtvých, z toho šest dětí
Ruský raketový útok na ukrajinské město Kryvyj Rih si vyžádal nejméně 14 životů, včetně pěti dětí. Podle ukrajinských představitelů střela dopadla v obytné čtvrti nedaleko dětského hřiště. Přes 50 lidí utrpělo zranění, hlásí ukrajinští představitelé a agentury. Počet obětí se stále ještě upřesňuje.
Ruská raketa dopadla na Ukrajině kousek od hřiště. Nejméně 14 mrtvých, z toho šest dětí
Ruský raketový útok na ukrajinské město Kryvyj Rih si vyžádal nejméně 14 životů, včetně pěti dětí. Podle ukrajinských představitelů střela dopadla v obytné čtvrti nedaleko dětského hřiště. Přes 50 lidí utrpělo zranění, hlásí ukrajinští představitelé a agentury. Počet obětí se stále ještě upřesňuje.
Ruská raketa dopadla na Ukrajině kousek od hřiště. Nejméně 14 mrtvých, z toho šest dětí
Ruský raketový útok na ukrajinské město Kryvyj Rih si vyžádal nejméně 14 životů, včetně pěti dětí. Podle ukrajinských představitelů střela dopadla v obytné čtvrti nedaleko dětského hřiště. Přes 50 lidí utrpělo zranění, hlásí ukrajinští představitelé a agentury. Počet obětí se stále ještě upřesňuje.
Starý mafiána a vlastizradca Fico si večer vo Facebook videu z terasy svojho luxusného miliónového bratislavského bbytu zanadáva na EU a pondelok pôjde do Bruselu prosiť o miliardy ako kompenzáciu za slintačku a krivačku, ktoré tak jeho vláda "odborníkov" tak úspešne "rieši".:-))))))))))
veď Orbán sa s ním stýka:-))))))))))))
stýkať sa zločincami nie je diplomacia:-))))))))))))
Starý mafián a vlastirzadca Fico kritizoval veľvyslancov EÚ, že tam neboli. No evidentne nechceli stať vedľa veľvyslanca krpatého diiktátora agresora Putl.ra a neonacistu Bombica, ktorý rovnako ako Kotleby obdivuje Hitlera a jeho nacistickú ideológiu.:-))))))))))))))))
Vkus?:-)))) Veď sa chová a vyzerá ako nejaká hlúpa zlatokopka/prostitutka:-)))))))))))
Si idiot?: išli tam vládnym špeciálom a všetci okrem ministerky, ktorá si tam nechala poslať limuzínu až zo Slovenska, využili limuzíny z veľvyslanectva alebo si ich požičali. Fašistka Šumkovičová si chce pobyt predlžiť sa urobiť dovolenku.
Vysoké peniaize? Vyhadzuje odborníkov, ktorí mali plasty v rozmedzí 1-2 tisíc eur a dáva si tam kamošov a kamošky bez potrebného vzdelania a praxe s najvyššou platovou tarifou, takže si mesačne prídu aj na viac ako poslanec.:-)))))))))))
Proste si z toho zase urobila dovolenku u mora.
Ale nemajú aspoň v hlave h.vno na rozdiel od teba a Tabak:-)))))))))))
tak ja neviem, čo vy neonacisti sledujete za filmy. Asi nejaké od Goebelsa z 30. rokov:.-)))))))))))
Odporúčame