Mal rovno povedať, že tým myslí autokrata Orbána a starého mafiána a vlastizradcu Fica.
Mal rovno povedať, že tým myslí autokrata Orbána a starého mafiána a vlastizradcu Fica.
A maďarská okupačná armáda potom zaberie Slovensko a autokrat Orbán ho prehlási za Nové Uhorsko
Autokrat Orbán by ho mal dať okamžite zatknúť ako Sultán Erdogán svojho hlavného politického oponenta tento týždeň.
Honový je tak minister obrany Kaliňák s modrou knižkou, podľa ktorého stačí 20 rokov počkať, kým ruské okupačné vojska odídu, ako sme si to už zažili za totality od 1968 do 1989.:-)))))))))) Macko sa z našich generálov dostal najvyššie v rámci NATO.
Tak Migaľ si teraz musí ako minister nahrabať, pretože skončil ako v politike, tak aj aj ako novinár. Ten Šalitroš bude mať aspoň ancu ako regionálny politik.
a preto je pol mesta bez elektriny
Poplach na Ukrajině. Nálet přišel nedlouho po telefonátu Trumpa s Putinem
Ukrajina čelila v úterý večer útoku nepřátelských dronů a raket. Rusové udeřili jen pár hodin poté, co jejich prezident Vladimir Putin a šéf Bílého domu Donald Trump dlouze telefonovali o možnostech mírového urovnání na Ukrajině.
Maďarsko je už čistý fašistický štát.
Demokratické európske krajiny vystúpia z EU a založia si novú EU bez veta s možnosťou vylúčiť nedemokratické štáty. Autokrat Orbán a mafiána Fico tam nebudú pozvaní, zostane im stará EU. Lenže eurofondov sa už starý mafián a vlastizradca z Maďarska nedočká, iba maďarských tankov.
Samuel Migaľ po dohode s Ficom uviedol, že im „nikdy nešlo o žiadne funkcie ani osobné výhody“. Poslanci naďalej budú podporovať programové vyhlásenie vlády.
A o čo iné im šlo?:-)))))))) Veď nič iné okrem funkcie a osobných výhod nedosiahli:-)))))))))))
Konšpirácie a klamstva nikdy nebudú pravdou, rusák Pedro.:-))))))))))))))))
Útoky na Gazu odsúhlasil samotný Trump, schválili ich ešte minulý víkend. Izraelčania zatiaľ nespustili pozemnú inváziu, čo naznačuje, že čakajú na reakciu Hamasu. Podľa analytikov však môže ísť o nebezpečnú taktiku, ktorá môže viesť k obnoveniu totálnej vojny na palestínskom území.
Mírový plán? Je to spíš ukrajinská kapitulace, míní bývalý šéf sil USA v Evropě
Americký prezident Donald Trump ve skutečnosti nemá žádný mírový plán pro Ukrajinu, ale jen tlačí Kyjev k tomu, aby se vzdal, míní bývalý velitel amerických sil v Evropě Ben Hodges. Penzionovaný generál také řekl, že nerozumí tomu, proč by to pro strategické zájmy Spojených států mělo být dobré.
Takže po 50 miliónovej zákazke na hasičské auta od kamoša a 200- tisícových limuzínach ďalší Eštokov kamaratokšeft v čase konsolidácie. Takto sa podľa SMERáckej mafie šetrí, keď ľudom zvyšujú dane a ceny nielen potravín.
Takže si bude akože prenajímať svoju vílu od svojho bieleho koňa, na ktorého ju napísal.:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))) To je väčší f=or ako ten list z recepcie vietnamského luxusného hotela so slovenskou interpunkciou:-)))))))))))))
Vyhnali ich v čase, keď Putl.rov idiot Trump stopol Ukrajincom spravodajské informácie.
Neblokujte protiruské sankce, udeřil Rubio na Maďary. Ti rázem ustoupili
Americký ministr zahraničí Marco Rubio kontaktoval svůj maďarský protějšek Pétera Szijjárta, aby na něj naléhal v podpoře evropských sankcí proti Rusku. Ten následně slevil ze svého odporu a sankce podpořil. Informaci o lednovém telefonátu přinesl portál Politico s odkazem na dva vysoce postavené zdroje, které podle něj mluvily pouze pod podmínkou anonymity.
Vyzerá to rovnako gyčovo ako Ficov luxusný vietnamský apartmán so zlatou vaňou za 6 tisíc eur na noc.
Dezoláti to zase spájajú s očkovaním. Budú aj 20 rokov po covide.:-))))))))))
Keby bola bohatá a on chudobný, tak možno áno. Alebo myslíš, že tá mladá je so starcom kvôli jeho výzoru? Myslíš, že zlatokopka Szalazyová je s mafiánom Ficom, ktorý mohol byť pomaly jej dedo, kvôli jeho šedinám a bradaviciam?:-))))))))))))
Lenže tie drahé vajcia po jeho nástupe ešte zdraželi a nie naopak ako sľuboval.
Odporúčame