Aký vtip? Vieš koľko má taký Denník N predplatiteľov? ja som jeden z nich. vy vlastizradci v službách krpatého diktátora by ste tie ruské dezinfo weby nikdy vlastnými peniazmi nepodporili, pretože dobre viete aké tupé klamstva a hoaxy sa tam píšu.:-)))))))))))
Mimovládne organizácie majú transparentné účty, môžeš si pozrieť koľko dostali z 2 % a koľko od darcov:-))) Na rozdiel o Putl.rových dezinfo wbeov:_)))))))))


