Je to logické, ruská okupačná armáda stále bombarduje a vraždi Ukrajincov a okupuje ukrajinské územie a čím dlhšie tam bude, tým bude ukrajinskej vláde klesať podpora, pretože voliči chcú vytlačenie okupantov z ukrajinského územia. Ale kj keby Zelenskyj odstúpil, tak poďla ukrajinskej ústavy, kým ukrajinské územie okupuje ruská okupačná armáda, tak sa nedajú uskutočniť voľby na celom území Ukrajiny.


