Ukrajina peniaze z únie dostane, ale EÚ musí ustúpiť Ficovi, Orbánovi a Babišovi (a Belgicku)
To je vtipné, Slovensko a Maďarsko, ktoré sú v EÚ čistými príjemcami, z EU Slovensko dokonca vysalo 3x viac ako nej odviedlo, nikdy v EU na nič a nikoho neprispievalo, rovnako ako Ukrajina sú západnými členmi EU od ich vstupu roky dodotované, nechcú za nič ručiť a ani sa ničom podielať ani symbolicky (nikto by ani od chudobného Slovenska nečakal, že niekoho v EU alebo mimo nej bude reálne finančne podporovať).:-)))))) Ak by bola možnosť tieto pijavice (Slovensko, Maďarsko) z EU vylúčiť, tak by už boli mimo. No a čo sa týka Ukrajiny, tak si to pri obnove krajiny a rozdeľovania zákaziek bude pamätať.:-))))))))))))))