Naši rasistickí a homofóbní neonacisti a vlastizradci slovenského národa v službách krpatého diktátora Putl.ra a fašistického Ruska kvíkajú ako oslici.:-)))))))))) Ale keby Ukrajina padla a ruská okupačná armáda dorazila na SLovensko, tak by krpatý diktátor Putl.r všetkých slovenských kolaborantov (tak ako už mŕtvych donbaských kolaborantov) zaradil do čela ruskej okupačnej armády pri útoku na Poľsko ako živé štíty a podochli by ešte ten deň. :-))))))))))

