Šéfka portálu Profesia: Práce je viac ako pred krízou, no nie sú ľudia
bol si v elmi slusny. ja len doplnim ze ked tie fy a ti podnikatelia ktorych tak velebi matovic a sas ... daju udom zarobit nebudu mat nudzu o zamestnancov. este raz ked im ponuknu plat adekvatny praci, ale to musia zabudnut ze oni budu mat miliony a ludia zobracenku. a to ide sas a olanu.
skolstvo? a za cich vlad vzniklo dalich 25 vs? vsetky hned zrusit a je pridane ostatnym skolam...
ach jaj ta pani studovala vobec niekde?
jej syn je bakalar a strci do vrecka piatakov? to fakt aj piatakov na TU v KE? ci Veterine? zabudla sa pochvalit ze v com studuje.
faktom je ze sa latka znizila lebo nastal odlev do zahranicia, a vznikli nove pseudoskly vedomostne pod urovnou gymnazii z cias sociku.
na vsetky VS zaviest povinne matematiku vysokoskolsku, vratane veteriny mediciny prava ucitelskych smerov vsetkych. hned sa dvihne uroven absolventov. samozrejme zrusit min 25 pseudoliahni titulov.
vratiti sa k osvedcenemu modelu - povinna maturita z fyz matematiky. toto nevonia hlupakom ze?