A to odkiaľ vieš, že nikto neodchádza. Ak odchádzam tak menej, pretože majú menej vlastných ľudí na pásoch.
A to odkiaľ vieš, že nikto neodchádza. Ak odchádzam tak menej, pretože majú menej vlastných ľudí na pásoch.
To isté sa dá povedať o Kováčovi a Schustrovi. Načo naraz také panenské rečičky analytika. Je to nezmysel.
Dva totalitné systémy. V určitých oblastiach ten druhý prekonal o 100 míľ ten prvý. Napr. masovo vraždili svojich.
Ty asi toho o vojne v rokoch 1939 - 45 nevieš nič. Koľko kto vyrobil tankov, lietadiel, diel, nábojov. Nevieš nič o operáciách v Tichomorí, v západnej Európe a debakloch červenej armády. Obrovské obete, ktoré čiastočne zavinil aj sám Stalin a iní sú výsledkom veľkej materiálnej a ľudskej prevahy Sovietov. Bez dodávok materiálu z V. Británie a USA by sa Rusi ďaleko nedostali.
Ešte aj v Norimberku /súd/ sa domáhali zatajovania svojich prúserov u spojencov. Katyň a podobne. Zďaleka to nie je také čisté ako do nás hustili 40 rokov.
Hitler predbehol Stalina a necelý mesiac. V júni 1941 stálo proti sebe 3500 nemeckých tankoc a 12000 sovietskych a vieme ako ich Nemci - fašisti rozmetali. Ako to, že sa to stalo ? Čo robil Stalin a jeho komplici.
Nevieš čo píšeš. Zrejme čítaš kubánske a severokorejské bludy.
Možno aj to odpisovanie neurobil sám. Aj odpisovať rozumne - to tiež treba vedieť. Ani to neurobil šikovne a s uvedomením si, že sa na to môže prísť.
Ale tu nikto nekritizuje Rusko ako obyvateľov, ale ich politiku expanzie a trolovania po celom svete. Kto to nevidí - je slepý.
Mal by sa tam odsťahovať vedľa Volodina pobývať a chodiť tárať do Dumy by mal aspoň bližšie. Danko je hanba tohto štátu. Je parlamentná diplomacia niečo iné ako štátna či vládna diplomacia ???
NO, a na koho platia tie veršíky. Tri razy hádaj !!!
A myslíš, že je to v čom ? Aj teraz by mal byť Fico v base a nie je. Prečo asi ? Že nič nevykonal. Už len za Troškovú , mafiánsku snúbenicu, by ma, byť v Leopoldove na 25 rokov. Veď to nie je žiaden vtip. A sú tu aj ďalšie veci. Kočner.....
Čo to pletieš dohromady ? Občanov. ??? ASI piatich, možno šiestich
najsilnejšej ???
Ajajaj !
Ale to nie je pravda. On "pomáha" baníkom , nie sebe. To s alobalom vymysleli ľudia od Mikloša a Kaníka. Ako obyčajne, on je čistý aj s Kaliňákom. Až sa tak blyští.
Kto tu útočí na Slovensko.??? Pán Kiska len hovorí, čo vie od SIS a z iných zdrojov. Hovorí o faktoch. Fico len tají svoje krivosti a bezcharakternosti. Veď uvidíme, čo sa dozvieme o pár rokov. Aj Mečiar bol zakladateľ a dnes je z neho , no nepoviem to otvorene, ale vieme to takmer všetci.
Keď hlupáci riadia štát a vôbec nevadí, že sú to titulovaní ľudia, potom to vyzerá tak ako to vidíme. Vždy sa niekde objavuje diera a hľadá sa nejaká záplata. Už len čakám, že pre chudobných bude alkohol za polovičné ceny. Opití potom volia tých, ktorí im ten lacný alkohol poskytli.
Vlaky zadarmo, strava zadarmo, elektrina takmer zadarmo, koncesia zadarmo, A potom "Posledná borba vzplála...."
Ono to už vyzerá tak, že tie nápady chodia z nejakého ústavu pre mentálne zaostalých. Dôchodkový strop je extranápad.
To je asi aprílový žart /lenže už je máj/. Kto to vymyslel, musí byť ....a to na tretiu. Nakoniec to dospeje tak ďaleko, že ľudia s dôchodkami 500 Eur budú chudoba a tí s podporami stredná vrstva. "Veľmi múdre". Čo už len ten SMER neurobí, aby si trochu pridal na percentách.
Odporúčame