Veď Matovič takmer stále dáva niekoho na pranier a je za blázna.
Veď Matovič takmer stále dáva niekoho na pranier a je za blázna.
On je nepríjemný pre určitých ľudí. Priamo a do očí.
Vraj mentálny trpaslík /nie trpazlík/. Záleží na uhle pohľadu. V jednom štáte trpaslík, v inom obor.
Aj nie veľmi bystrý človek si z faktov o únose dá dohromady záver, že bez vedomia našich orgánov sa také niečo nemohlo realizovať. Jedna možnosť tu je. Ľudia okolo "únosu" sú idioti, slepci, zdrogovaní a pod.
A to je nejaká kvalifikácia, aj Mečiar bol trojnásobný premiér a keby ešte chvíľu vládol, bol by určite profesor ako Jahnátek.
A za hlavnú radkyňu mal mafiánovu milenku. Treba pokračovať. V TV obviňoval Hedvigu Malinovú z klamstva ako orgán činný v trest. konaní. Presadzuje takú blbosť ako je dôchodkový strop. Šéfom jeho poradcovského tímu bol RSDr. Faič. Popiera kšefty s Pentou a inými oligarchami, atď.
To tlačenie sa za každú cenu do ÚS je u pána doc. Fica až smiešne, tak ako bolo smiešne vychvaľovanie jeho schopností Glváčom. Keby bol ticho, vypadalo by to omnoho hodnovernejšie. Tí kandidáti, ktorí nikdy nevykonávali prácu sudcu, by nemali kandidovať. Pripadá mi to podobné, ako keby chcel byť zo dňa na deň pilotom na Boeingu 747 pilot, ktorý lietal iba na vetroňoch, aj to len pár hodín. Tam by to asi neschválili.
Kto učí v autoškole, koná šoférsku prax ? Tú koná v tomto prípade žiak autoškoly. Ak uznáme niečo u toho inštruktora, tak z 10 -tich hodín povedzme hodinu. Prax a teória - je to rozdielna činnosť. Keď niekomu vysvetlím ako sa vymení platnička v el. sporáku - to je prax ? To je teória.
Ten netreba okakávať, on už je !!! Osi.....a sa sám a intenzívne.
Danko by nebol za človeka. Mal by Gajdoša presvedčiť, aby ho povýšil. Ešteže už nie je hodnosť štábneho kapitána. No, musel by ho o povýšiť o dve hodnosti. Žiaden problém.
To je heslo, či čo ??? So ZSSR na večné časy. Za prachy nakecám čkokoľvek a kedykoľvek.
Veľmi málo vieš o SMERE. Len tak z lietadla, makové polia, nič viac.
Pred spaním netreba jesť ťažké jedlá, potom sa snívajú rôzne hlúposti. Ak niečo tvrdím, mám pre to dôkazy a nie nejaké snové fantázie.
To by museli najprv obviniť iných, ktorí skutočne rabovali. Zlodej tu kričí chyťte zlodeja.
Trochu treba analyzovať orajekov príspevok a zistíte, že sú to len kecy niektorých ľudí zo Smeru zopakované v inej tónine. Posledná veta je šľahačkou vyzdobená blbosť. Ako sa už v histórii často stalo, ľudia budú o 50 rokov veľmi prekvapení kto je capo de tutti capi., resp. bol.
Kiskovi známi. Moji známi sú niektorí aj kšeftári a zlodeji. Z toho vyplýva, že ja som zlodej ? PRAVDA šíri demagógiu o Kiskovi. Pomaly sa blíži k Novému času.
, NESTRáCAJ NERVY.
Aj Ježiša nemali radi tí, ktorých kritizoval. Ukrižovali ho. Sonara netreba ukrižovať, ale presvedčiť. Po čase na to príde sám. Nekritické myslenie nie je choroba. Je to dočasná hlúposť. Obmedzený obzor, nevedomosť...
Odporúčame