Prečo by ma to malo hnevať? ja som rád, že je preč. Aj tak mi za prenájom nič neplatil. Nemal na to dostatočný legálny príjem.
Prečo by ma to malo hnevať? ja som rád, že je preč. Aj tak mi za prenájom nič neplatil. Nemal na to dostatočný legálny príjem.
ficovi alias pruhovanému kabátiku dodávajú kokaín už roky počiatek s kaliňákom. Truban nemá šancu.
Ak Truban prekročil zákon tak ho treba zavrieť. Nemám výhrady.
Ľudia si dostatočne uťahujú opasky pri platení daní. Pri výdavkoch by si mali opasky utiahnuť skôr ficovi a pellegriniho kamaráti. A rozpočet bude hneď aj prebytkový.
Róber Fico alias "Pruhovaný kabátik" je obyčajný zločinec.
Dobré ránko pán Alexy,
chceli ste diskutovať.
22.3.2006 (Jaroslav HAŠČÁK. Róbert FICO)
14.32 hod.-15.33 hod
Viac tu: https://slovenska-politika.webnode.sk/produc…
H aščák sa pýta Fica, či sa môže stretnúť s Paškom. Fico súhlasí. Haščák vysvetľuje koncepciu PENTY, že zdravotníctvo bude fungovať len ak sa podmienky nastavia na maržu 7 -10% a čistú efektívnosť. K zdravotníctvu sa vyjadruje SF, Paška, Urbáni, Soboňa. Urbáni sa teší len na provízie z „ILS“ (projekt elektronizácie zdravotníctva) za 10 mld. Sk. Haščák vníma ako odborníkov len Pašku a Soboňu Pre PENTU je zdravotníctvo kľúčová vec a chce v ňom podnikať s primeranou maržou. Hovorí, že v energetike je marža 20%. Podľa Haščáka sa tretina Nemocníc musí zavrieť. PENTA ide investovať 3 mld. Sk do nových polikliník. Do konca rozprávajú ešte o Pavlovi Paškovi. Fico hovorí, že Haščák môže s Paškom dlhodobo počítať.
Határ sa pýta ako chcel Haščák pomôcť Smeru. Haščák hovorí, že tak aby to malo význam. Hovorí, že by im dal dajme tomu 5 mil. Sk. Határ hovorí, že im Haščák pomohol aj v minulosti. Határ hovorí, že by privítali pomoc pre zamestnancov Smeru (17 zamestnancov) a pre ľudí, ktorí im pomáhajú v kampani. Ide o čierne peniaze navyše oproti oficiálnemu príjmu. Haščák hovorí, že na budúci týždeň by vedel dať dokopy aj hotovosť, ktorú by mohol Határovi odovzdať.
26.5.2006 (Jaroslav HAŠČÁK. František HATÁR - osobný tajomník predsedu SMERu Róberta FICA)
10.39 hod. - 10.57 hod.
Határ začína rozprávať o svojich zdravotných problémoch (pred rokom ušiel hrobárovi z lopaty). Haščák hovorí, že dlho nevidel jeho šéfa (Fica) na korčuliach.
Határ odpovedá, že Fico nemá čas na šport, že je stále na výjazdoch. Hovoria
o Ficovej asistentke Zuzane (červené vlasy) a o jej vzťahu k Ficovi. Haščák doniesol Határovi peniaze v hotovosti na financovanie volebnej kampane SMERu (v zmysle dohovoru viď stretnutie Haščák, Határ, 18.5.2006), ktoré odovzdáva Határovi -konkrétnu sumu nespomínajú. Haščák len hovorí: „Doniesol som ti tie veci, Dobre“ a vyťahuje pravdepodobne obálku (počuť šuchot).
To si ma fakt sklamal. myslel som, že tieto informácie máš pod palcom. A ty si ich z palca akurát vycucal. Škoda, a tak som ti veril, že sa konečne niečo dozviem.
A čo takto dankov odrb za 300 milionov na vedu? Zabudlo sa? Ale aspoň uznal, že neurobili nič. Pomaly to z nich lezie. Aj to je pokrok.
qudra,
veď sa neondej.Povedz nám čo vlastní Miklošova rodina. Ďakujem
Preskočilo ti? V článku sa píše o troch policajtoch dosadených kaliňákom. Asi diskutuješ k inému článku alebo nevieš čítať.
fico to nepotvrdil nikde a nikdy. Pretože nemá gule povedať pravdu. Ale v prepise nahrávky to je zaznamenané. A pravdivosť nahrávky potvrdil vyšetrovateľ. Takže nech sa fico krúti ako červík a zahovára, teraz sa potvrdilo, že v byte sedel a kolu pil.
Ty mu však veríš, však?
No, a je po diskusii, Trepneš akúkoľvek somarinu bez rozmyslu a potom sa durdíš.
Odporúčame