Nuž ja som napočítal 80 plavidiel
Nuž ja som napočítal 80 plavidiel
Možno dobrý človek len strašne naivný. Jeho politika rozvrátila stabilný svet a dôsledkom sú milióny obetí a aj súčasný rozvrat.
To bude fakt nezávislé šetrenie. Asi by fakt Rusi mali pristúpiť na návrh USA a elektráreň vypnúť. Zároveň vypnúť Ukrajine plyn a konflikt sa v decembri zmrazí.
Rektor BISLA. Vysoká škola zriadená Dzurindom. Počet prihlásených študentov - 0 (slovom NULA). a okrem Abraháma tam učí ešte Radičová. Šmejd a nie rektor.
Bože aké hlúposti to tento denník začína písať.
Zneuctením pietneho aktu bola prítomnosť osoby ktorá vyznamenala lumpov, ktorí udávali nemcom povstalcov, zneuctením bola prítomnosť veľvyslanca krajiny proti ktorej vypuklo SNP, zneuctením bola prítomnosť a vyznamenanie veľvyslanca krajiny ktorá adoruje Banderu a Šucheviča ctí si veteránov divízie SS Galičina, ktorá krvavo potlačila povstanie
Posledné dva roky nám vládnu zaplatení výtržníci, plagiátori, podvodníci devianti. To si si nevšimol.
V Kyjeve vládne fašistická junta, ktorá uctieva vojnových zločincov Banderu a Šucheviča a ctí si ukrajinsku divíziu SS Galičina, ktorá krvavo púotlačila povstanie
Som zvedavý, kde tento trtko skončí.
Nemecký veľvyslanec na oslavach SNP to je Nďové nastavenie
A ty si zrejme priamo zo skúmavky. Potné žľazy má mnoho iných cicavcov a ak by Ťa to zaujímalo tak napr. eskimáci majú menej poných žliaz ako černosi, takže to potvrdzuje adaptáciu k prostrediu.
A o plochej Zemi ktorá je centrom vesmíru a je prykrytá nebeskou klenbou niečo nenapíšeš?
Je výborné, že pozvali nemeckého veľvyslanca- Mali ešte pozvať zástupcov Landsmanchaftu no a samozrejme nejakých veteránov z divízie SS Galičina, ktorá potlačovala povstanie a uctiť si tak národného hrdinu Ukrajiny Stepana Banderu.
Obávam sa, že "Misia" má už napísné závery a potvrdí, že Rusi ostreľujú sami seba, tak ako svetu hustia do hláv, že Doneck a Luhansk ostreľujú Rusi alebo dokonca zástupcovia ozbrojených síl DNR a LNR, ktorí sa oslobodzujú tak, že ostreľujú domy a školy v ktorých sú ich deti a manželky. Aj OBSE, ktoré tam trčalo 8 rokov si nikdy nevšimlo dopady granátov vystrelených z ukrajinskej strany a ako sa zistilo naopak poskytovalo koordináty rozmiestnenia jednotiek DNR a LNR ukrajinskej strane. Nuž Bandera a Šuchevič sú národný hrdinovia, hákovýmo krížmi potetovaní "azovci" dobročinná organizácia a keď si pozriete dokumenty, ktoré chŕlia západné TV, tak strejda Hitler bol vlastne taký dobráčisko.
Nie je to len popieranie SNP. V celej Európeintenzívne reinkarnujú fašizmus. Ak si pozriete večerné vysielanie televízií každý deň sú tam "dokumenty" adorujúce Hitlera a nacizmus. Európa akceptuje, že národní hrdinovia Ukrajiny sú vojnový zločinci a vrahovia. Akceptuje nacisticku symboliku, vedúci predstavitelia používajú nacistický pozdrav "Sláva Ukrajine. Na tribúne SNP bude vystupovať osoba ktorá vyznamenala ľudí bojujúcich proti povstaniu na strane Nemcov. 8. mája nedovolili posledným žijúcim vetránom položiť vence na Slavíne, teraz bránia účastníkom Povstania dôstojne osláviť tento sviatok.
Iba kretén môže dať takýto titulok do novín. Pravda sa stala rovnakým plátkom ako DenníkN, Čas, SME a ďalší lúzri.
Nie vždy s Vašimi názormi súhlasím ale toto ste napísali pekne.
Nuž pozrel som si Tvoje príspevky a ich slovník a obsah o Tebe dosť vypovedá. Zbohom.
Prečítaj si čo si napísal. Znie to dosť nezmyselne. Vieš vôbec aspoň niečo o protifašistickom odboji? Vieš kto bol i hlavné obete nacizmu?.
Odporúčame