"Ženy totiž počas takejto extrémnej jazdy môžu utrpieť strašné zranenia, ak sa do ich tela dostane zospodu voda pod vysokým tlakom." V najhoršom prípade ich roztrhne.
"Ženy totiž počas takejto extrémnej jazdy môžu utrpieť strašné zranenia, ak sa do ich tela dostane zospodu voda pod vysokým tlakom." V najhoršom prípade ich roztrhne.
EÚ si rozvracať nedáme. Však načo je polarita názorov.
"Jeden názor vládne všetkým,
jeden im všetkým káže,
jeden všetky privedie,
do temnoty zviaže. "
A žiadne sankcie a aj na OH ide.
"jeho politické zmýšľanie je nejasné" Finančne podporoval demokratov. Ale vraj registrovaný volič republikánov. Takže registrácia slúžila na krytie?
Sfanatizovaný Bidenov volič. Americký Cintula.
"Zdá sa, že stratégia ruského vodcu Vladimira Putina sa zameriava skôr na pomalé, stabilné územné zisky než na rýchle, významné manévre." A ešte na ničenie živej sily nepriateľa.
K Bidenovi došla návšteva s kyticou. Vybalili ju z papiera, papier odložili v predsieni a išli mu ju dať. Jeho asistent papier hneď odložil. Keď sa pýtali prečo tak povedal že každý papier ktorý Biden nájde hneď podpíše.
Máš to akési pomýlené. Asi patríš k tým Slovákom ktorí nerozmýšľajú.
"Na zbrane musí ísť viac ako 2 % HDP," Vyriešme si najprv školstvo, zdravotníctvo, mosty, diaľnice. A potom môžeme dať aj Ukrajincom, aj na obranu.
"Čína je už za rohom" NATO je severoatlantický pakt, čo sem pletie Čínu.
Ty Cintulov syn, prečo by mal byť proruský trol keď chce vedieť pravdu?
Tak pre istotu pustí oboje.
" zvykať na brebty amerického prezidenta Joea Bidena" To nie sú brepty, to je starecká senilita. A možno parkinson.
Toto sa v našich propagandistických plátkoch ani nemihlo.
"Podarí sa Ukrajine pomocou stíhacích lietadiel F-16 zvrátiť vývoj vojny?" Nepodarí. Použijú sa taktické JZ na zničenie lietadiel aj s posádkou.
"Začali sme dobiehať životnú úroveň EÚ." Však my sme EÚ, to dobiehame sami seba?
"Americký diplomat pre Pravdu: Naším cieľom je, aby Ukrajina vojnu vyhrala" To skôr sa minú všetci Ukrajinci.
"Dobrí susedia si musia v ťažkých časoch pomáhať" Sedí vec, ale odkedy je Ukrajina dobrý sused ?
Odporúčame