Tá otázka moderátora Rádia Expres bola skutočne mimoriadne hlúpa. Zrejme chcel namotivovaný moderátor nastoliť otázku či Matovič nepredal Slovensko Rusku za vakcínu. No a Matovič reagoval bezprostredne tak ako reagoval.
Tá otázka moderátora Rádia Expres bola skutočne mimoriadne hlúpa. Zrejme chcel namotivovaný moderátor nastoliť otázku či Matovič nepredal Slovensko Rusku za vakcínu. No a Matovič reagoval bezprostredne tak ako reagoval.
Napríklad Navaľný: V roce 2010 studoval Navaľný půl roku v rámci programu Yale World Fellows v USA na Yaleově univerzitě.(Wikipedia)
Odbornú prípravu aktivistu absolvoval za pol roku. Na to, na čo bol pripravovaný polročný kurz asi stačí.
Včera som sa díval na rozhovor s Tichanovskou. Keď sa jej reportér opýtal z čoho vlastne žije v exile, tak sa tvárila dosť rozpačite. Jej odpoveď bolo iba akési neurčité zabreptanie. Skôr to vyzerá na existenčnú núdzu. Do Bieloruska nemôže aby neskončila ako agent Nvaľný a v Litve je jej západným "sponzorom" málo platná.
....a Nummi. To zlo sa díva z toho jeho obrázku. Brrrr, brrr!
Nenariekajte, nevyrábame síce vakcíny a spústu iných vecí, ktoré sme kedysi vyrábali, ale zato máme slobodu a demokraciu a môžeme cestovať. A aby som nezabudol, máme banány.
Asi to tak bude alebo si chce zaistiť budúcnosť pri kráľovsky platenom korýtku v Bruseli alebo Štrasburku. Ja by som sa prikláňal k tej druhej možnosti. Judášsky groš nesmrdí. Ruský plyn je tiež "nástroj hybridnej vojny" tak by mal prejsť na americký alebo kúriť uhlím. A mal by sa presvedčiť či náhodou neodoberá elektrinu z Jaslovských Bohuníc alebo Mochoviec, tam sa tiež používajú ruské palivové články.
Môžu sa v jednom národe vyskytnúť mimoriadne zdatní športovci ale keď sa takmer všetci športovci jednej krajiny umiestnia v bežeckých súťažiach zpravidla v prvej desiatke, vrátane pódiových umiestnení, tak je natom niečo divné. A keď zoberieme do úvahy ich astmatikov a používané "lieky", tak je to divné dvojnásobne. Nikto nič nerieši hlavne že šikanujú Rusov.
Čaba neblázni.
Stalin nám po II. svetovej vojne nič neukradol. Zakarpatská Ukrajina nikdy k Slovensku nepatrila a bola len v rámci parcelovania Uhorska umelo prilepená k ČR, aby nepripadla Maďarom alebo ZSSR. Toto územie patrilo k najbiednejším častiam ČR, kde bola ešte väčšia bieda ako na Slovensku.
Akú odpoveď by si čakal na mimoriadne hlúpu otázku Rádia expres?
Korčok samozrejme hneď využil obyčajný Matovičov žartík, ktorý takto iba vtipne odpovedal na mimoriadne hlúpu otázku Rádia Expres, na svoje zviditeľnenie sa ako verného lokaja, v duchu ústretovej politiky EÚ voči fašistickému Kyjevskému režimu.
Nechcem diskutovať o iných vlastnostiach pani prezidentky, ale ako žena stredného veku je to skutočne pekná žena s primeranou postavou. Neni tlstá a netreba ju urážať iba preto, že nemá postavu ako Twiggy.
Súhlas, je to skutočne chruňo. Už dávno som na toto írečité slovenské slovo zabudol, ale na psychiatra sedí ako zadok na šerbeľ.
Tak nám povedz, kto je diktátor a kto nie. Neokolkuj a prezraď nám to.
Kde ty všade nezamontuješ toho Stalina. Toho ani vo sne nenapadlo, že raz bude spojovaný s nejakým covidom a očkovaním.
Korčok musí s vlkmi vyť, keď chce s nimi žiť.
Sankcie by sa mali uvaliť na USA za otravovanie ľudí Navaľným.
Odporúčame