pupuš čo povieš ,kto mohol voliť pajáca, čo jediná jeho vlastnosť bol krik v parlamente a podrazy ,zvolili si ho a teraz sa čudujú čo ten blázon vystrája.Nebol si to aj ty.?
pupuš čo povieš ,kto mohol voliť pajáca, čo jediná jeho vlastnosť bol krik v parlamente a podrazy ,zvolili si ho a teraz sa čudujú čo ten blázon vystrája.Nebol si to aj ty.?
Pupuš Judr. Mečiar má disketu s papalášmi čo zarobili na pyramídových hrách , má ju určite skrytú v zahraničí môžu mu fúkať.
mirius kritizovať na úrovni a najmä odborne môže len bývalý novinár ktorý pozná dobre novinárske finesy ich práce. Laik môže napadnúť len ich IQ,čo naozaj sa javí ,že ich majú podprahové.
Veď čo by vedel Láhevhavel zorganizovať mal penu na mozgu a Tigrit bol v Paríži, museli mu pomôcť ŠTBáci.
Ty si mirius v mladosti musel riadne padnúť na hlavu,lebo následky sú zjavné.
Kúrňa Pupuš,keď je to tak to by mal byť vo vláde miesto Budaja ,ten iba straší i tam s Budajkou ešte sa nám niekde na obhliadke vôd utopí ,alebo senilitou zabudne prečo je tam.
Pupuško teraz si si naozaj vybral dobrý názov pre seba ,mal by si sa volať "nájomný šmok " všetkých dvorov havkáč.
deep- nezdá sa ti ,že čím hlúpejšia položená je ťažšie na ňu odpovedať aby nemusel povedať čo sa na verejnosti nepatrí.. Veď tie otázky sú niekedy tak položené a také ,že by sa za ne musela hanbiť i babka z Hornej Dolnej.Nie si náhodou tiež s IQ pod 50???
peter si taký hlupák alebo sa iba tak tváriš ,to je oveľa hlbší problém ako len chcieť a vedieť lepšie robiť a je v politike EÚ no na to nemáš závity.
Miki 29 nemyslíš ,že tie úmrtia mohli byť aj kombinácii iných súčiniteľov.Ide o to ,že tie sračky čiže potraviny horšej kvality čo oni nechcú si západ prístupovými zmluvami k EÚ a zlikvidovaním nášho poľnohospodárstva zabezpečil voziť k nám. Absovoval si Sorošov Vuml či máš len v hlave miesto mozgu tú tvoju sračku
Miki .nezamyslel si sa ,že teraz tých nutných výsekov je skoro nula aj kafilérii. A aké mäso to teraz pre zisk ješ ako v prvej triede.?
Tiež som na to myslel ,keď odpočúvali Merkel tak aj Maasa, Nie je problém v okupovanej zemi ako je Nemecko zariadiť tajným službám i za pomoci médii odpísať politika.
preplesknutý,ten preplesk ti zasiahol aj mozog.
Zdá sa ,že i Rusko zmenilo doktrínu od studenej vojny a amíci sa môžu čakať, že ak začné vojnu prvý odvetný úder pôjde na nich
aj napríklad kombinovane s cunami .
Maas mi stým vyhlásením pripomína jedného podaného v starom filme ,ako podáva bičík pánovi veľkomožnému, len aby si udrel.Zdá sa ,že hlúposť a servilnosť viacerých politikov zo starého kontinentu je nekonečná a naozaj chcú aby bol zničený do tla.
Čo z Gorily ,nik neostal zo správnej rady FNM ,čo umožnili rozkrádanie,čo taký čo pôsobil pod pseudonymom posledný križiak.
Mimo mimoriadnych platov sudcov vzhľadom na obdobné zamestnanie a požadovanú kvalifikáciu a ostatných nenormálnych privilégií sa nám" odvďačili" niektorí nenažranosťou a pomalosťou svojich rozhodnutí.
Viluško sme na tom zle mafiáni nám dokonca ovládli vedenie parlamentu a vládnu politickú špičku.
coach 1.2 čo keby si si potrápil mozog v čom majú pravdu a v čom nie a nie to hneď hádzať na všimné.
Zase hľadá na koho by zvalil vinu ,čo na Šulinovinu sa už nedá,nie je poslanec?
Odporúčame