Neprislo,tebe este nedoslo,ze aj bezz opitia si goriliatko
Neprislo,tebe este nedoslo,ze aj bezz opitia si goriliatko
Jeden rozhladeny politik,tebe stacia ti 4 milionarsky mafiansky posukovia a piaty v gardistickych cizmach.?
Preco aspon jeden z predsedov stran v parlamente by nemohol byteden
Pietro ,Represka to uplne vystihla,Pellemu naprsalo do nosa a naviac skocil na Spek chvalenia jeho ,bez utokov na neho a tak si mysli ,ze je majster sveta.Pritom na Ficu vobec nema jedine na hru usmievavy a utocny premier,ale bez neho je len usmievavy slnieckar.No ako duo im to islo,Fico mal liace,dirigoval to prijimal utoky a ich aj odrazal a Pelle chyfal body .
Uz to nahravanie z Lajciakom nevestilo pre buducnost nic dobre.Vyzera to tak ,ze Pelle ma viac spolocne so slnieckarmi ako si vieme predstavit.
Smeraci za bbsk si mysia,ze zACHRANIA SMER,PRITOM LEN SKOCILI NA SPEK koalicii.Pritom su nepoucitelnl,ked sa nepoucili ani od Madarskych stran,ze pycha ,predchadza padu.Co zachrania tym ze budu kvakat v parlamente dve male stranicky a po volbach riskovat ,zevparlamente nebude ani jedna znich.Podla stareho hesla vyuzi sebavedomie hlupakov a rozdeluj a panuj.
Počúvaj vydrž, ešte jeden príspevok a už prídu s lekárskou kazajkou?
plukovník blog je o situácii v Moldavsku,magoríte jeden po druhom podľa vzoru z Trnavy.
Dajte sa vypchať aj s repkou aj s Bruselom.Pokiaľ vypadne výroba potravín napr. pre sucho v krajinách ktorých pretláča Brusel ako sme sa presvedčili pri prístupových zmluvách pri vstupe,im niečo ostane pre vlastnú spotrebu a my sa pôjdeme pásť.
Repka ,repka, miesto krmovín pre ŽV, výsledok nedostatok maštalného hnoja ,zhoršená štruktúra pôdy.
Pán Juraj toho tajtrlíka aj z Pezinku už vyradili z "chovu" tak tu zaprasuje každú debatu.
Prečo by na technické plodiny mala ísť nejaká dotácia,za to že humplujú pôdu?
Čo, že hľadá sa niečo čo v tom nie je ,prečo by štyria poslanci i z rôznych táborov nemohli mať spoločný názor
na nejaký problém.No a pri tomto zmätku ,čo je na SR v čase Korony sa stratil ,šéf vládnej strany je ticho.Pelle bude predseda ,keď ty prezidentom Mirko.
Ty tiež miesto hlavy nosíš prázdnu špajzu .Čo mal Fico nechať preplnenú špajzu a ľudia mali mať stále najmenšie dôchodky,minimálne mzdy a platy v EÚ.Veď tá podnikateľská banda chcela aj v dobrých časoch aj zlých,len šetriť, aby ľudia mali ho.no ,a oni aby mali na jachty v zámorí.
Kto chce tam,pomôžte, mu tam ísť. Veď slovenskí voliči po zvolení Kisku a pani Čaputovej protektorov posvätených amíckou vládou si aspoň predsedu vlády mohli vybrať, aspoň naoko svojprávneho.
regulienka vypichovanie jednotlivých prípadov by nikam neviedlo niektorí ľudia sú pahltní nezávisle od viery. Tu ide o systém ,neprispôsobivosť dobe, pravdepodobne vyplývajúca len zo ziskuchtivosti Vatikánu.
Bolo by potrebné preveriť príčinu v čom to je ,či naozaj to je nie preto ,že sa nemôžu ženiť a bokovky im nestačia.Napríklad s cirkvami kde sa kňazi môžu ženiť, výskyt prípadov na rovnaký počet kňazov. Keď RKC sa drží toho zubami nechtami,aby sa kňazi nemohli ženiť a ženy diskriminačne berú ako nehodnú byť farárom.Naviac RKC u nás okrem povesti,stratila i možnosť vychovať i viac osvietencov pre náš národa,veď až na pár vzdelancov od Štúra,Štefánika až Dubčeka boli väčšinou deti luteránskych kňazov.Napriek omnoho väčšej početnosti príslušníkov RKC. Preto je luteránska cirkev i chudobnejšia,lebo ich kňazi vtedy investovali do vzdelania svojich detí a nie do majetkov.
Augustí čo tak pomenovať partia štyroch i keď s rôznych strán s rovnakým názorom na život. Tí vyvolávači duchov čo sú pri moci ako Krajčí ,Šulino a spol. ťa nestrašia.
Odporúčame