mrkovník ,Matovičko našťastie nechce byť premiér ,čo je šťastie pre SR,keby sa to náhodou stalo bolo by to pre normálnych ľudí horšie, ako keď padli na hubu po 90 roku,keď skočili na sľuby LáhevHavla.
mrkovník ,Matovičko našťastie nechce byť premiér ,čo je šťastie pre SR,keby sa to náhodou stalo bolo by to pre normálnych ľudí horšie, ako keď padli na hubu po 90 roku,keď skočili na sľuby LáhevHavla.
Pán Krno, Andrej Danko nemenil postoj k Istambulskému dohovoru,tak vaša poznámka o modlení pred prezidentským palácom sa i mne ateistovi zdá podpásová a vyslovene hlúpa.
No vybavil ti tabule a pomohol zlikvidovať zamestnávateľov na juhu RD.
Veď taký podrazák ako Trnavský šampión sa narodí raz za sto rokov,veď toho sa musí báť spojenec i protivník.
Quick no dlho ste sa bavili o pár árovej vinici Fica a tie Matovičove 2ha bola len omáčka k bytovkám a jeho haciende.
aixis čo sa ti zlé prihodilo na SR ,keď nám chceš dožičiť Matoviča,prečo sa nám chceš pomstiť.
Krajiny bývalého bloku RVHP nemali kolónie a neokrádali rozvojové krajiny ,naopak pomáhali im .
Fígelíček nože radšej nejakú hudbu v tom si dobrý,chceš byť provokatér na úrovni a stále sa prezrádzaš čoraz viac,že si obyčajné opozičné , veď vieš čo.
Tá Merkel nemá už zasiahnuté len telo trasľavkou,ale aj niečo v hlave, už chce ako vodca určovať kto má vyhrať voľby v kraji.
Turecký paša Erdogan rozpínavosť i drzosť prebral z NATO ,tak Sýrii nedovolí si obsadiť vlastné územie.
Ja netvrdím ja len konštatujem ,pandrláček ty myslíš ,že je to náhoda?
Prečo by Igorko išiel do vlády.On s jeho chorobou,síce nutne sa potrebuje vytŕčať neustále na obrazovke,no nie ako predseda ,minister ,ale bez zodpovednosti. No a naviac len tak si môže zachovať perpetum mobile na výrobu euríkov za hlasy voličov,s heslom kradnú.
Ten čo načasoval Sviňu takto pred voľbami ,musí byť riadny diviak.
Nehádam sa s tebou ,že Bugár nie je to čo si napísal,no horšie z politikov ako Sulík už môže byť len vajda z Levoče Kiska.
No vidíš ty máš Fica v chladničke a nechváliš sa.
Bugár je určite serióznejší politik "ako sám kôl "v plote Sulík. Čo mohlo to od neho, už ušlo.Tomu môže veriť ,že zlepší stav v našej spoločnosti ,len milionár alebo len sebevrah.
Nuž Keby tak sa tak stalo, bolo by to len pre ješitnosť a hlúposť jej politikov,že sa vzájomne vylučujú od spolupráce medzi sebou a to by sa dalo vysvetliť.
Súdruh Mudras Rsdr. nemám,ale dobrý nápad do leta kúpim.
Mudrasko nezdá sa ti smiešne ,že krajina ktorá sa hrdí demokraciou je schopná prijať každého lumpa a zlodeja
z rozvojových krajín a najmä z Ruska a dá mu azyl.Či je to tak zlodej zlodeja si chráni a ochraňuje ,no v tomto prípade ukázali akí sú neschopní,takého "vzácneho"hosťa si nechali ukradnúť.
Kočnera stvorili taký ako ty a do činnosti ho podporil starý Kovač omilostením pri Technopole,vtedy zistil ,čo je to bratať sa zo spolu synom prezidenta a mať v rukách špičky našej politiky.
Odporúčame