toho myslenie bolí,odpisuje z dodaných textov.
toho myslenie bolí,odpisuje z dodaných textov.
No vidíš celkom zaujímavá snímka,.
Strážnemu psovi na Strednom východe ,vymieňajú tesáky.
Údenáčik stále to vyzerá tak ,že vám aj keby sa nalievalo ,z druhej strany by sa vylievalo,opozícia má naviac deravé hlavy a ty skoro ako rešeto.
Obraz nášho súdnictva.Veď tá privilegovaná dobre platená časť národa je neschopná vyprodukovať ani navonok aspoň jedného sudcu za ktorého by sme sa nemuseli v zahraničí hanbiť.
Keď sa doma k nohavičkám nedostane,tak aspoň tie na diaľku fetuje.
Tak by si nemal voliť sorošove deti.
Nevieš niečo nové si ako s pozdným zápalom.
Ak tak bolo potom dostal rozum ,škoda že tebe sa to nemôže prihodiť.
Tá Európska ľudová strana ,čo je za spolok čo im neukáže vystretý prostredník.
Nuž ak je to tak ako píšeš údenáč ,tak predsa sú "užitoční idioti".Že ešte nenašiel fotku ako sa bozkávajú tým Brežnevovským opileckým bozkom.
Možno mu s tým spravili i dobrú službu ,komunisti bola výberová organizácia hocikoho tam nezobrali .Ani Kiska i s dobrým kádrovým otca sa tam nedostal.Teraz sa medzi politikov dostane všelijaká spodina od mafiána,exebionistu,sliepky po šarlatána veď takých máme plný parlament.
Nuž teraz tam máte lepšieho,tak čuš.Antioblb si impotenský blb.
depko ty si sa palalunge kde našli "blbý a blbší"až ťažko rozoznať ,ktorý je blbší?
No a skládková princézna si musí preferencie vybojovať cez euríky .
Oregonko ty nemáš moc a čo tebe potom oslepilo zdravý úsudok ,žeby sorošove euríky?
++++++to je nejaký zvlášť školený potkan Pietro,na základe takých bláznov zahynie Európa.
Nuž takým čo majú obsadený skoro celý svet vojenskými základňami sa musí veriť.
Odporúčame