Skôr sa predvádzajú ako hlupáci,veď to je veselohra kde komendiantov hrajú Sulík a Matovič.Čím viac takýchto predvedení ako mali Matovič a Sulík pred parlamentom tak slušný pravicový volič,podnikateľ konečne zistí ,že sú leda na vhodní na jeho vrátnicu v podniku a nie na riadenie štátu.No aj tam by také čudá PAT a MAT mu nerobili reklamu musel by sa ich hneď zbaviť.


