Bugár je Achilova päta vo vláde,ešte šťastie ,že je predajná dievka.Za to aby ostal na výslní tento chameleón je schopný spraviť všetko,dokonca aj ísť slúžiť k slniečkárom.
Bugár je Achilova päta vo vláde,ešte šťastie ,že je predajná dievka.Za to aby ostal na výslní tento chameleón je schopný spraviť všetko,dokonca aj ísť slúžiť k slniečkárom.
Kacktusík- nemá sa čo hanbiť strážil republiku,tak nebol žoldák. Žolďáci sú teraz naši vojaci čo chodia robiť pucflekov okupantom po Afganistane a Iraku.
Už je to fakt,pre všetkých prezidentov čo niečo znamenajú na svete je náš prezident v pozícii bez významného človiečika až bezdomovca.
Valdis ty Kysucký maniak,ide Silvester a tak to beriem.
Pre zlodeja je každý zlodej, že tupko.
Takto piť do straty rozumu už tri dni pred Silvestrom to je" výkon",bloger šetri sa..
preficotupo- Nejako ti to nesedí klameš ako najatý .Dojnú kravu kto si robil-Nuž porovnaj o koľko má Kiska na súdnom konaní a koľko Fico.Po druhé Kotlebovci sú tuším rovnocennou stranou v parlamente podľa platných zákonov ako ˇOlajno alebo Sprostí a sprostejší a Kiska by mal byť prezident všetkých občanov aspoň podľa zákona.Keby mohli na naši občania veriť médiam ,neobracali by sa na alternatívne. ,Že podpora fašistu Poroša od EÚ je fakt a pritom sa tvária ako demokrati je tiež.
Béla dokáže byť chameleón všetkých odtieňov ,len aby sa dokázal živiť politikov.Konečne sa odkryl tento slniečkár a dúfam, že už po ďalších voľbách prestane smradiť v parlamente a začne užívať" ťažko "nadobudnutý majetok svoj majetok charakter.Béla chce v strategii chce nechať Rusko ako nepriateľa.Žeby to bola len jeho odveta za spomienku na rozbitú zamrznutú maďarskú armádu v ruskej stepi pod Stalingradom v 42 roku?
ruský krym-autorka má v tomto pravdu.Videl som to ,tiež ma hneď napadlo ,že tú mladú "húsku "mali aspoň poučiť ako sa má správať aby to aspoň navonok vyzeralo neutrálne.
No a ty si záprdkový výtvor prírody a žiakom v osobitnej.Veď aby vedel Putin o čom vraví a pred čím vystríha musel si preštudovať dejiny aby netrieskal ako ty.
No je to tak ak sa zistí že niekto je janičiar obyčajne to dopadne horšie ako obrátenie sa k takému človeku chrbtom.
Odporúčame