Neboli banky, burzy, hypotéky. .. boli pracovití ľudia a komunisti !
No aj plné "hotely "pod mostom bezdomovcov,ľudí exekuovaných v sociálnej sieti,s minimálnym platom,pod drogami,závislých od hier, podvodníkov,ulice plné prepadov atd, samé" výdobytky "kapitalizmu.No najmä zadlžený štát ,ktorý nemá ani na údržbu ciest a mostov atd čo im ešte postavili komouši. Ďalšie množsvo zadlžených mladých ľudí ktorí pre založenie rodiny a bydlu sa museli tak zadĺžiť u bánk,že sú vlastne otroci cudzích bánk na 20-30 rokov.Tak o čom to točíš zabudol si na banány a toaletný papier.Zabudol si na jedno,že i za 25 rokov by socík pokročil.Tiež by sme sa už nevozili na MB,no je isté ,že ľudia by nestáli s vozíkmi pred cudzími obchodnými domami ,ale pred našimi.Ako teraz ,že čo im nechali z fabrík vyrobených eurík čo si vyrobili aby sa nechali" doholiť " o eurá" reťazcami zahraničných majiteľov.