Toľko sa nakotkodákali a úžitok z nich žiaden a potom sa premiér mal k nim hlásiť.
Toľko sa nakotkodákali a úžitok z nich žiaden a potom sa premiér mal k nim hlásiť.
Anti nemáš rád somárov ,keď ich porovnávaš s kladivonaspodinu.?
Orbán je premiér ktorí robí všetko aby svoj národ vytrhol z drápov chobotnice a preto môžeme Maďarsku len takého premiéra len závidieť.
Ako hlboko sme padli ,keď také ľudské osemeňovacie monštrum sa musí ešte vyzývať aby sa nepretŕčalo v parlamente.
Bazil ,nezdá sa ti tento tvoj postoj ako zvrátený,či patríš k tej spodine ľudstva.
Niekto si rozum môže i prepiť no horšie je s tými čo ho nikdy nemali,no a podľa príspevkov HeyJoe to je partia okolo teba.
Vy dvaja s hranolom ste sa museli dlho hľadať,no staré porekadlo kára káru si nájde a u vás platí i u hlúposti.
Situácia by nemusela vzniknúť keby sme si boli zvolili ohľaduplnejšieho papaláša alebo ohľaduplného človeka ktorý by bol zžitý s národom.
Tak načo chcel byť prezidentom ,to nepochopil čo to obnáša ,okrem reprezentácie napr. obmedzenie osobnej slobody ,tvoj" argument je akurát prijateľný pre slniečkárov.
No a toto čo schvaluje agresívny akt napadnutia suverejného štátu na základe domienky chcelo byť GT OSN.Ako lokaj amíkov ,ale dobrý diplomat by sa pri takomto prípade mal aspoň vedieť vyhnúť komentovaniu takejto očividnej agresie.
Nemôže tak skončiť. Dubček bol tŕňom v oku tým čo Kiska slúži.
lado a ty si zástanca hry na jednu bránku a to predsa robia súkromné TV a Nemala by to robiť RTVS veď preto je verejnoprávna.
lado niečo sú otázky moderátora a niečo je presadzovanie i svojho názoru moderátora vo verejno právnej televízii aby hneď bolo vidieť za koho kope.Tak ako to robil Hríb,teraz Havran a Dobšinský.Mne sa napr.páči moderátor ČT Eben Mark ktorý je i ostrý na každého v relácii ani nedá najavo komu v súkromí drukuje.No ten je na tú prácu vybavený s mimoriadnym vysokým IQ .
Iba sa dokázalo ,že amícky kovboji nemôžu existovať bez streľby.
Regulus na začatie vojny vo Vietname zo státisícimi mŕtvych stačil podvod s ostrelovaním vlastnej lode v Tonkinskom zálive.Na bogu perlíš už ti lekár dovolil priblížiť sa k počitaču?
Regulus a ešte treba dodať,že čo si opisoval je to výsledok spojeného boja "demokratického "západu a Saudov voči Sýrii. Pre neumožnenie umiestnenia niekoľko rúr pre západných žralokov k Stredozemnému moru Asadom, aby mohli prepravovať plyn cez územie Sýrie.
Postreh ešte si nepostrehol ,že od narodenia ti niečo dôležité chýba ,čo obyčajne zdraví ľudia majú.?
Ty potomok Švejka.No a ty vieš ako Krymský Tatári slúžili Nemcom vo veľkej vlasteneckej vojne a zrádzali svoj štát.
Poliaci sa snažia prihriať svoju proti ruskú polievočku.
Lajčiak by si mal ráno skorej umyť ústa dokým bude kecať.