ja som videl
pozri sa aj ty
nadpis článku
Šipoš bráni rušenie výhod pandemickej PN, Tomáš to považuje za nezmysel
ja som videl
pozri sa aj ty
nadpis článku
Šipoš bráni rušenie výhod pandemickej PN, Tomáš to považuje za nezmysel
Keď som videl, že je tam Tomáš, tak to je ako keby tam bol Bláha - a to znamená zbytočná strata času čítaním ich názorov.
preto sa bojí aby to znova nedostal a nemuseli ho odviezť zo snemu ako minule pre srdcový koaps - práve preto, by debil fico mal propagovať očkovanie - srdce mal postihnuté po covide aj 40 ročný chlap...
a čo Ficovo srdce - ako na minulom sneme ???
KEĎ TO POVEDAL POSLANEC ZA LS NS TAK TO MUSÍ BYŤ PRAVDA -navyše jemu rúško nepúšťa kyslík iba vzduch.
a chcel by si byť hospitalizovaný s covidom ako preventívne očkovaný s protilátkami, alebo úplne neočkovaný bez protilátok. Neutralizačné protilátky vznikajú po očkovaní ako aj po prekonaní ochorenia. Prítomnosť neutralizujúcich protilátok predpokladá ochranu voči ochoreniu COVID-19.
*
Teraz ukáž svoju inteligenciu - Fico sa vyhováral, že nechce byť lekárom, ale výsledky hovoria. Jemu sa už machruje keď prekonal covid - ale debili, ktorí neprekonali a myslia si, že budú mať pri sebe lekára ako fico na Krete, keď tam bol s frajerkou a podvádzal manželku.
a prečo Fico diskriminuje neočkovaných a trvá na tom, že na snem Smeru neočkovaní musia mať test ? a prejsť cez teplomerovú bránu
a ešte im kúpil aj rúška
Fico by už mal prestať triediť ľudí na diskriminovaných a nedisktiminovaných v čase pandemie
Bláhovi - Ernestovi Che Guevarovi ako vyznávateľovi socialistickej revolúcie je jasné, že musí bojovať proti všetkému
takže na sneme prísna kontrola aby sa delegíti nenakazili a na tlačovkách "voľnosť" - hlupáci smeráci
v Trnave a v Piešťanoch museli policajti robiť poriadok, čo tam bol taký nával na očkovanie ...
Ona na to upozorňuje od zaciatku, ale ľudia si vybrali
Tak ako si vybrali keď dávali peniaze do nebankoviek
Repa nepotrebuje naháňať percenta ako Fico, ale Ficovi je to zbytočne, možno ľudia do volieb pochopia, že už nechcú Fica a jeho kamarátov zledejov
Bude sem chodiť Fico s frajerkami
Predstavte si krásny lukratívny pozemok nad krajským mestom pri lese. Ale mimo zastaveného územia, a to aj podľa oficiálneho územného plánu. Teda ide o pozemok, na ktorom sa nemôže postaviť vôbec nič, ani malá záhradná chatka.
Vám to ale neprekáža, necháte si nakresliť rozsiahlu vilu a obrátite sa na okresný úrad.
Nie na miestny stavebný úrad, ale rovno na okresný pozemkový a lesný odbor. Tam vám úradník nie úplne štandardným postupom „vyjme natrvalo poľnohospodársku pôdu“ na účel rodinného domu. Konkrétne s pôdorysom takmer 2 000 metrov štvorcových.
Čítajte viac: https://index.sme.sk/c/22782668/zahada-vily-…
ty s tvojou socialnou podporou tam chýbať nebudeš
dokážeš byť iný ako fico - tak si nedaj borovičku a potom tu píš - 30 rokov v politike - tak to je úchylka poriadna - až na mesiac
primitív ako ty nedokáže odlíšiť zlodeja Fica s jeho bandou 30 ľudí v base a demokrata prezidentku
no s tým Ficom pomaly - už vyzýva k ozbrojenému boju - je to debil - lebo to smeruje proti ľuďom nakupujúcim v obchodoch a debil bláha ho v tom podporuje - ide robiť revolúciu v demokracii ako antiChe Guevara....
a najlepšie by bolo pripojiť Slovensko k ZSSR - že debile
Odporúčame