Matvičopočty:
Premiér poukázal na to, že novým koronavírusom je na Slovensku nakazený približne každý desiaty až dvadsiaty.
*
Nitra je na tom veľmi zle, tam podľa testovania až každý päťdesiaty, v Košiciach šestdesiaty a v Púchove dokonca až každý stý ....
*
Ach tá matematika a jej kamarát Matovič
Podľa Matoviča malo byť v Nitre pozitívnych viac ako 7800 ľudí t.j. viac ako 10 ,%, lebo Nitra je na tom najhoršie - zasa Matovič KLAMAL.
Ale prečo si máme zvykať na to , že NÁS KLAME ???????????


