Kotlebovci nemôžu byt ockovani - bráni im užívanie vodky
Profesor Krčméry dvíha varovný prst: Po očkovaní by si nemal byť „pod obraz Boží“
TASR
Pri nadmernom pití sa ti nemusia dostatočne vytvoriť protilátky na koronavírus
Kotlebovci nemôžu byt ockovani - bráni im užívanie vodky
Profesor Krčméry dvíha varovný prst: Po očkovaní by si nemal byť „pod obraz Boží“
TASR
Pri nadmernom pití sa ti nemusia dostatočne vytvoriť protilátky na koronavírus
A čo tvoje pysky sú vyžehlené od vodky ?
Protilátky sa vytvoria až po 5 týždňoch, takže sa mohli nakaziť do 5 týždňov
Ale ako blázon to nechápeš....
Fico je na odpis
najskôr si robí srandu a potom robí propagandu - ale na to mu už nikto nenaletí
zrazu by si ľudia mohli vybrať testovanie alebo očkovanie - ale čo si vyberie on to nepovedal - nechce si pohnevať ani tých čo sú proti testovaniu, ani tých čo su proti očkovaniu a tak si pohneval všetkých ....
Alkoholici POZOR. !!!
Profesor Krčméry dvíha varovný prst: Po očkovaní by si nemal byť „pod obraz Boží“
TASR
Pri nadmernom pití sa ti nemusia dostatočne vytvoriť protilátky na koronavírus
Alkoholici POZOR. !!!
Profesor Krčméry dvíha varovný prst: Po očkovaní by si nemal byť „pod obraz Boží“
TASR
Pri nadmernom pití sa ti nemusia dostatočne vytvoriť protilátky na koronavírus
Kotlebova liečba VODKA-BROMHEXIN im lepšie na ich inteligenciu vyhovuje....
Nájdu sa aj hlupaci
Fico kope do otvorených dverí populista.
Ako môže byť povinné, keď sa ockovat nemôže každý ???????
Fico by už mal skončiť s politikou - už je brzdou pre Smer
Tak ako bol brzdou v týchto voľbách
Profesor Krčméry dvíha varovný prst: Po očkovaní by si nemal byť „pod obraz Boží“
TASR
Pri nadmernom pití sa ti nemusia dostatočne vytvoriť protilátky na koronavírus
Pre teba je to horšie lebo
Logo
https://www.startitup.sk/profesor-krcmery-dv…
Kontakt
Reklama
KORONAVÍRUS
BIZNIS A STARTUPY
ROZHOVORY
CESTOVANIE
ARCHITEKTÚRA
KV ÍZY
INOVÁCIE A EKO
ZAUJÍMAVOSTI
Videá Podcasty Fontech
Správy
Podcasty
krčméry hoax očkovanie vakcína1
Pichli mu vodu, vitamín C, ihla bola falošná. Začalo sa očkovanie a konšpirátori majú žatvu
solee2
Mladá Petržalčanka podniká na Bali. Z ostrova, kde má štyri vily a reštaurácie ju teraz vyhnala korona (ROZHOVOR)
snimka-obrazovky-2018-06-18-o-19-17-47 3
Prelamuje jeden rekord za druhým a ľudia z neho bohatnú. Jeho cena v nedeľu prvýkrát prekročila kľúčovú hranicu
Profesor Krčméry dvíha varovný prst: Po očkovaní by si nemal byť „pod obraz Boží“
TASR
Pri nadmernom pití sa ti nemusia dostatočne vytvoriť protilátky na koronavírus
Čas zavolať Pellegrinimu
Ak chce vláda podporu opozície, tak pre to musí niečo urobiť.
Hodovanie v bublinách nás slastne otupilo, vakcinácia politickej elity mohla hocikoho priviesť až do slastného rozjímania nad jagavou budúcnosťou, ale strašidlo korony zatiaľ nikam neodchádza. Napríklad si pripomeňme, že vláda s parlamentom stále nevyriešili, ako predĺžiť (vraj potrebný) núdzový stav, ktorý sa skončí v stredu.
Vieme, koalícii sa dohadovanie s Pellegrinim, nedajbože Ficom, nepozdáva, azda by to považovala aj za priznanie slabosti, ale dnes to má samé výhody. Okrem schválenia potrebnej úpravy, by sa naplnil aj duch ústavy, že ústavné zmeny majú prijímať čo najširšou zhodou.
Navyše, Pellegriniho požiadavky na predlžovanie núdzového stavu v podobe predchádzajúceho súhlasu parlamentu a/alebo s kontrasignáciou prezidentky neznejú nijako uletene, prinajmenšom sa o nich dá rokovať.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22562479/cas-zavo…
Čiže si ako Fico a nebudeš sa ockovat ?
Sprostejsia otázka by nebola ?
Okrem 79 centier by mali byť zriadené mobilné očkovacie tímy, ktoré budú očkovať klientov pobytových zariadení sociálnych služieb.
Ľudia, korí sa pôjdu dať zaočkovať, budú potrebovať negatívny výsledok antigénového testu. Nesmie byť však starší ako 24 hodín. Taktiež je potrebná registrácia na webe korona.gov.
Zaočkovaných môže byť 500 ľudí denne na jednom centre
Informácia pre normálnych ľudí, nie pre zaslepencov
Štát zverejnil očkovací plán: registrovať sa budeme cez web korona.gov.sk, navrhujú 25 a potom 79 vakcinačných centier
Zaax je IT informátor on sa tým živi , len nevie niekedy čo má hľadať ...
Škoda,že nemáš neškodnú šedú hmotu v hlave
Vakcína mRNA proti COVID-19 obsahuje „stavebné pokyny“ pre jednu zložku vírusu (takzvaný proteín spike). Tento hrotový proteín je sám o sebe neškodný. Vakcína preto nie je infekčná. mRNA obsiahnutá vo vakcíne nie je inkorporovateľná do ľudského genómu, ale sa v tele rozloží po niekoľkých dňoch. Potom sa ani vírusový proteín v tele nevyrába. Spike proteíny vytvorené telom po vakcinácii (vo svalových bunkách v mieste vakcinácie a v určitých obranných bunkách) imunitný systém rozpozná ako cudzie proteíny, ktoré aktivujú špecifické obranné bunky: vytvárajú sa protilátky proti vírusu a obranné bunky. Tak sa vytvorí ochranná imunitná odpoveď. Na vytvorenie dostatočnej ochrany očkovaním sa musí vakcína podať dvakrát v intervale 3 týždňov. Vakcína sa vstrekuje do svalu v hornej časti ramena. Každý zaočkovaný človek bude mať vydanú Informačnú kartičku sledovateľnosti a očkovania s dátumom, kedy sa má vrátiť pre druhú dávku, tzv. očkovací preukaz
Odporúčame