Veď ho odstránili vlastný. to nemohol byť nikto z Ukrajiny, Rusi majú najlepšiu tajnú službu na svete.
Predtým odstránili výbušninou v kolobežke iného dúhového generála aj s frajerom, keď odchádzali zo svojho tajného brlohu.
Veď ho odstránili vlastný. to nemohol byť nikto z Ukrajiny, Rusi majú najlepšiu tajnú službu na svete.
Predtým odstránili výbušninou v kolobežke iného dúhového generála aj s frajerom, keď odchádzali zo svojho tajného brlohu.
A vyhlásime sa z aprvý bezkultúrny národ na svete. Hmmm. tp by sa naše kultúrne osobnosti točili v hrobe ako na ringišpíle - Kroner, Chudík, Machala, Benka, Fulla atď......
Mám kamarátov- muzikantov, ktorý sa pohybujú dlhé roky pohybujú vo folklóre. Takú katastrófu v organizácii a hlavne vo financiách ešte nezažili. A to vedia, aký bol nedostatok v 90-tych rokoch.
Hmmm, zaujímavý kontrst v porovnaní s tým ľavičiarskym nokom, ktorý bojoval za nacisticke russko.
Veď ho nechajte, nie je na tom najlepšie. On sa musí každé ráno v zrkadle presviedčať - Ja som Ja
Keď niečomu nerozumieš, tak sa k tomu nevyjadruj.
Ani si to nečítal, je tam niečo úplne iné napísané.
Podľa fotiek, to bol taký Americký Blaha. Červený ľavičiar - rozmaznané dieťa bohatých rodičov.
HAHAHA máš to rovno na webe SE - Výstavba nových blokov predstavuje najväčšiu súkromnú investíciu v histórii Slovenska, na ktorej sa okrem slovenských firiem podieľajú aj renomované zahraničné spoločnosti
Ale no tak, graf je do po rok 2024 kde je Ficov dlh najvyssi. A v druhom úplne chýba táto Fickova vláda a jej programové vyhlásenie :))))
A to ešte 17.4.25 vysvetľoval "novinár" Ďatel/Peter Tóth - Hystéria spojená s transakčnou daňou je iracionálna,
Ešte by ma zaujuímalo, v ktorej dieeeee re je teraz zalezený súdruh Soták. Vzdy bol veľmi výrečný, ale teraz ho jeho naivita pekne nakopkala:)))
Ešte by ma zaujuímalo, v ktorej dieeeee re je teraz zalezený súdruh Soték z Podbrezovej. Vzdy bol veľmi výrečný, ale teraz ho jeho naivita pekne nakopkala:)))
Ak ta HO v tvojom nicku znamena exkrement tak tvoja neinformovanost je ospravedlnitelna .
Ale veď neplačkaj, utri si sopliky do vankúšika s podobizňou Tvojej lásky súdruha Ficka
Ukrajinská armáda má o zákona brániť územnú celistvosť Ukrajiny !!!!!
Takisto to má povinnosť aj Armáda SR !!!!
Strelkov v jednom rozhovore pre televíziu:
"Poslancov parlamentu (Krymu) zhromaždili militanti, ktorí ich prinútili ísť do sály, aby hlasovali"
a ďalej:
"Navyše v Simferopole, kde som býval, som, žiaľ, nevidel žiadnu podporu štátnych orgánov."
,"vlastenci" z Moskvy prišli robiť poriadky na Donbas. Pekne v réžii FSB potom nasadili Borodaja do čela "separatistov", ktorý nikdy nežil na Donbase. Bolo také okaté, že ho museli po pár týždňoch stiahnuť a nahradiť Zacharčenkom. A potom v rozhovore Borodaj poznamenal, že likvidácia Zacharčenka by nebola možná bez "pozadia" z Moskvy !!!!!
a pritom nás tu 10 rokov presviedčali dezoláti, že Ukrajinu už vlastní BlackRock a hľa, Trump zistil, že aj tak to musí vylobovať od Ukrajiny :))))
Máš recht, Putin sa riadil knihou Mein Kampf, - „zákonitom práve na životný priestor rusského národa. Lákalo ho najmä nerastné bohatstvo na Donbase, …“.
Ale miešať Kaddáfiho do Ukrajiny je trochu cez čiaru.
Odporúčame