Alebo nech da ludom minimalnu mzdu! Ved tym to nevadi.
Pockaj, ved to tak uz robi!
Alebo nech da ludom minimalnu mzdu! Ved tym to nevadi.
Pockaj, ved to tak uz robi!
Fuj Beblavy! Co to vymysla! My svojim politikom dovolime vsetko! Len nas bite pan velkomozny a pridajte, my si zasluzime!
"Človek by mohol dostať dojem, že je to náš prezident."
Citaj Pravdu a zistis, ze v skutocnosti to vlastne JE nas prezident. Ta nekonecna laska je zjavna vsade na Pravde
Dnes musia tunajsi rusofili dostavat orgazmy. Niekolko clankov o Putinovi, dalej Lavrov. No proste Vianoce!
A ovecky zajasaly.... konecne im niekto prikaze, co maju robit so svojimi peniazmi...
Su to pekne $vine. Kazdy predsa vie, ze zvysovanie min. mzdy je vyznamna socialna cinnost pana Fica, ktorou sa prezentuje a popularizuje. Vsetci sa vzdy tesime na mily usmev pana Fica, ked nam oznamuje kolko dostaneme pridane. A teraz tito h/\jzli nam chcu tuto radost odopriet!!!!
Každý od nového vedenia očakával, že bude konať maximálne čisto, čestne a na úrovni, nie takýmto spôsobom,“ skonštatoval pre Pravdu krajský poslanec Ľubomír Motyčka (Smer)
To je ako keby Hilter kritizoval niekoho ineho za vrazdenie ludi
No urcite! Aby to Fico s Kalinakom mali rychlo zasebou. To je dobre ze nie je trest smrti!
Opytaj sa tych, ktori nedostali lieky, lebo na nich v nemocnici setrili...
Hovadsky sa tesim. Zlodej si postavil za moje peniaze stadion s hotelom a mladi si mozu hrat futbal v zatekajucich telocvicniach
A nie? Jeden taky nekonecny idiot takto zabil sam seba. Ano, sudruh kachlickar Paska. Vytuneloval si zdravotnictvo tak, ze miesto sanitky radsej pouzil svoju luxusnu karu a otrcil laby rovno pred spitalom. Proste karma jak hovado
Smeraci zabili ovela viac ludi a akurat sa vyskieraju v telke
To povedz tym ch uiom co neberu CALIO karty. Mam chut tu kartu rozzut a spalit
Po extremnych stratach na ruskej strane, pretoze sialeny stalin chcel byt prvy v berline
Naozaj toto je nas najvacsi problem? Pomenovanie Vietnamec?
A ked uz sa ohaname neferovymi prejudikatmi... nuz, ked mame niekoho kto 100x nieco ukradne, zbabre, skorumpuje, tak co sa slecinka divis, ze 101. krat je automaticky povazovany za vinneho?
Odporúčame