to su peniaze z nasich dani, takze nas zaujima, ze su vynasane do Vatikanskej banky a odtial je cast poslana Sokolovi.
to su peniaze z nasich dani, takze nas zaujima, ze su vynasane do Vatikanskej banky a odtial je cast poslana Sokolovi.
podla nasej ustavy je tento stat prosty akejkolvek ideologie. A mimochodom, cyrilometodska tradicia je tradicia greckeho a nie latinskeho ritu.
Ked chces prispievat na cirkev, emigruj do Vatikanu alebo Iranu. Tam vladnu teokrati.:)
javor, ty si z ludi, ktori by aj na inkvizicii nasli iba dobree. Mimochodom, vo Svatom Juri zila taka chutna 40tnicka, ktoru pan Sokol poznal velmi doverne:)
Iran ju podpisal a nedodrzuje ju. Izrael, India a Pakistan ju nepodpisali, tak sa jej nemusia drzat, ty puk:)
a naco? Ja by som tu bez "obcanov Kosova" kludne zil dalej a hlavne bezpecnejsie:)
mocensky je na vrchole, ako prezident by klesol. Ja by som urad prezidenta uplne zrusil. Je to zbytocny luxus pre tak chudobny stat.
zdrhni radsej rychlo na nejaku "operaciu":)
ano, sudcov volit obcanmi, aby boli motivovani rozhodovat podla toho,ako sa to ludom paci. Snad nam nedas za vzor sudny system USA???
No Lipsic asi hlada svoju viziu, Galko zasa niekoho odpocuva, Hlina si uziva v ciganskej osade. Naco sediet vo vybore?
viera zalozena na svedectve neuspesneho kupca, ktory si vzal 6rocne dievcatko za manzelku a spat s nou zacal v jej devietich rokoch...To radsej aztecka viera...
tak ministri ceskej vlady mozu nadalej volat statnym zastupcom, vysetrovatelom a policajnym prezidentom a vyhrazat sa im...Snad sa niekedy u nasich bratov aj vycasi:) Teraz tam totiz vladne Necas.
neviem, ako ty formular, ale ja som nazov Al-Kaida pocul ovela skor, ako v roku 2001. Ti jaskynni muzi maju peniaze Saudov...
Mne su skor smiesne tie konspiracne teorie.:)
ak to bol islamsky dzihad, tak akoby sa stalo...Ved ich Iran plati. Ale neverim tomu. Bola to Al-Kaida a Izrael to iba vyuzije na rozputanie vojny.
urcite menej, ako zvysena DPH, ta sa dotkne kazdeho bez ohladu na financu silu.
Odporúčame