zaviesť progresívne dane pre firmy a zakázať optimalizovanie daní a štáť zarobí miliardy bez toho aby musel niekoho vyhadzovať
zaviesť progresívne dane pre firmy a zakázať optimalizovanie daní a štáť zarobí miliardy bez toho aby musel niekoho vyhadzovať
ja len prečo je najviac skorumpovaných sudcov v Bratislave, veď tam sú samí uvedomelí
pamätám si ako bašovali na ministerstve vnútra za Lipšica, miliony lietali vzduchom, prebiehali rekonštrukcie budov MV a zisky boli obrovské, v účtovníctve samé fingované faktúry
hej podvodník Matovič so svojimi podvodníkmi a mafiánmi môže byť len lepšia mafia a nie premier
aj ja vravím, že Matovič mal byť už za mrežami, ale čo mal robiť Pelé, ak Matovič mal ochranu ohradenej ambasády, ktorá potrebovala aby smer v ďalšom období nevládol aby tu boli americké základne
aj ja vravím, že socializmus je lepší ako táto buržujská totalita
a na Matovičove kauzy si zabudol, krátenie daní, úplatky, vypoveď u čentéša, ktorá bola skartovaná, auto olana na US ambasáde, nejak máš jednostranné videnie a Matovič je presne taký lump ako Sulík, Kiska a Kollár, nie nadarmo sa hovorí rorný rovného si hľadá a vrana k vrane si sadá
Sulík je sabotér, už chcel on dodávať rúška pre štát
premierov rozhádala Markíza a jej drbnutý redaktor, ktorý začal kto čo povedal, ešte že sa Pelegríny nechytil na lep a debatu týmto smerom ukončil
ty už toh natrepš, potom aj teba treba stíhať, dokáž to čo píšeš že je pravda, je jasné že trestnému právu nerozumieš ani za mak
a niečo napísať o podvodníkovi Matovičovi, Sulíkovi, Kollárovi a Kiskovi to ani náhodou, pre teba je Fico ako pre býka červená plátno a novšiu verziu od Kisku, nezaložím stranu a nebudem v politike z minulého roku si nepamätáš, teba trápi rok 2010 a po druhé ak je politik dobrý nech tam je aj 100 rokov a ak je nanič aj mesiac je dlho, vám buržujských a sorošovských trolov naviac trápi Fico, prečo asi, že by preto že v ňom vidíte silnú konkurenciu pre neschopákov typu Matovič a spol
ty si iný sociálny netvor a truľo, po voľbách je zavčasu a pred voľbami je neskoro, to sú argumenty buržujskej totality, ak sa má dať niečo dôchodcom, pozeral som do zákonom, od kedy do kedy národná rada schvaluje zákony a terminus technikus, že pred voľbami už nesmie som nenašiel
NAKA načo čaká, zadržať pre sabotáš
nerýpte do Sulíka ten je teraz zamilovaný do mikrofonu a ten mu lásku neopätuje
ale americká ambasáda má hovor nahratý len treba on požiadať, však na tom je obvinený Kočner a spol
a ´další sorošov trol, však sa množíte rýchlejšie ako ten vírus
sorošov trol, to predávali slovenské firmy a nie štát,
Odporúčame