To je ako čakanie na zázrak.
Ale najviac žalostné je, že sa tubera vrátila a AIDS rozmohol.
Nie, že by som rád nevidel výmenu politikov - najlepšie všetkých a nielen nadsluhujúcich, ale ozaj neviem čo má SaS s tým akého politika má ten, ktorý gang. Strany by už politikov typu Dzurinda, Fico, Slota, Fígeľ, Lipšic, Sulík........., dávno vymenili. No majitelia a spoluvlastníci sa jednoducho nedajú.
Krajcer to ukáže! Najlepšie keby začal od seba.
Ale to, že nebudú robiť pasívne divadlo, ale budú jeho aktívnymi účastníkmi sa mi páči.
Znovu sa teším na lietajúceho super...., vlastne čo super.
Priateľu traktorista1.
Prosím, poraďte, ktoré sú to?
Ja si myslím, že o strany ani nejde. To máte len zaužívaný prežitok zo socíku, keď KSČ malo vyše 2 milióny členov a na SK vyše 500 000.
Skoro pravdivo napísané.
Lebo autor poprel seba.
Radičová sa nemohla stať ničím o čom napísal.
Keby sa mohla stať, nestane sa premiérkou.
Keď by jej v tom aj nezabránil politický systém, musel by jej v tom zabrániť vlastný rozum, že v danej skladbe nemá ani zďaleka na to.
Emócie mala potom až zbadala, že jej ješitnosť môže zle skončiť.
Bez emócii.
Nijako neukázala, že má na tú funkciu, ktorú zastáva - najmä vecne. Emócie by jej potom svedčili.
Moc emócii, tliachania na úkor rozumu, znalostí a skúseností.
A ešte opakujem. Sulík už pred voľbami ako jediný sa nehanbil ukázať, kto je. To nevidela?
Veď tu nikto proti tomu neprotestuje.
Nositeľ dlhej guľovej zbrane musí vedieť kedy a na čo strieľa.
Podstata je v tom, že kto z pasie zabíja zvieratá je chorý človek a a priori by nemal mať zbraň.
A zákon by to nemal beztrestne umožňovať.
Myslím, že autorka o tom píše.
Asi ste ešte neboli v situácii, že poľovník kľudne zabil dvoch kynologicky vycvičených vlčiakov, ležiacich pri majiteľke. Lebo mohol a mal na to "oprávnenie a zbraň". Bol poľovník, v poľovnom revíri - na poli cca 300 metrov za dedinou. Podotýkam, že neišlo o pole, kde by sa mohla ohroziť úroda.
Naprosto správne!
Takto sa falšujú verejné obstarávania a najnižšie ceny.
Za to je vždy vinný obstarávateľ. Je málo situácii v stavebníctve, aby došlo k podstatnému navýšeniu ceny. Samozrejme, keď rozumiete príprave.
Dávnejšie som dostal mailom takúto fotku, kde bolo tuším napísané: posilníte si zdravie a ušetríte výdavky na robertka.
Priateľu kaplan.
SDĽ prehrala hneď ako vznikla a ako a s kým vznikla.
Bola jasným dôkazom, že KSČ existovala už len zo zotrvačnosti a to len formálne.
Priateľu kaplan.
Prichádzam k presvedčeniu, že nebyť ľudí, ktorí za každú cenu obhajujú aj nezmysly v republike, ktorá je totálne zdevastovaná na kolóniu, tak už sa tu možno aj niečo pohne.
Všetci sú a boli rovnakí.
Keby nebolo vštepených nenávistí a nezomrel zdravý rozum už sú dávno preč.
Do tohoto marazmu ťahať problém muž a žena a manželstvo? Bodaj by to bolo o manželstve. Je to o nízkych mocichtivých a viac zlodejských chúťkach, kde je Slovensko ukradnuté.
Aj na tomto blogu je to o nenávisti a keď sa nespojí na vzkriesenie zdravého rozumu, prestaneme pri výmene existovať. Bože, veď len preto sa hráme na to čomu každý rozumie a demokraciu, lebo na viac nemáme?
A po sté. Ekonomický prínos považujem len vtedy, keď vzrástol čistý národný produkt a úspory národa (teda štátny majetok).
HDP je rovnaký pojem ako slovenské banky, slovenské podniky a znalostná ekonomika (v montážnom štáte - kolónii), slovenské celebrity, otvorená ekonomika .....
Priateľu lado, sklamať ju nemohla. Nebolo jedného dôvodu (okrem profesionality získanej pri oblbovaní - vzdelávaní študentov), ktorý by dával predpoklad, že má na tú funkciu, ktorá sa jej nesporne zapáčila. Keby mala trochu chochmesu, tak si to aj ona uvedomí.
O Ficovi sa nevyjadrujem, nie je predmetom témy. S bratom sú ako by ich jedna mater mala.
Priateľu lucas.
Je to ozaj trapas, že až toľko negatívnych slov je pravdivých a znova sa status quo ide zakonzervovať.
Áno, znovu máte hlbokú pravdu.
V jednom by som o tom Bártovi povedal toto.
Je žalostné, že na takúto vec treba v demokracii odvahu. To za komunistov bolo samozrejmé, systémovo riešené s povinnosťou ŠTB. Nič nechválim.
Len si myslím, že aj dnes viac ako odvaha chýbajú čisté ruky.
Priateľu peter333, bolo by to fajn, keby sa Vám splnil tento sen (aj môj).
Len myslím si, že je pekný a po zobudení sme s tou istou babou ako bola včera.
Aj mail som mu poslal, kde som mu ponúkol odbornú spoluprácu v tak významnom projekte pre budúce generácie ako je pripravovaný Stavebný zákon a už aj jeho novela. Nemusí vždy len populisticky kecať.
Ani ho nenapadlo poďakovať a nie ešte hodiť udicu či sa nevyťahujem a nie som slovenský chválenkár.
Priateľu kaplan, pekné a pravdivé.
Tomu o čom píšete, že Skanska vyvádza na Slovensku, hovorí tusším Darwinova teória o prispôsobivosti druhov.
Poraďme sa ako aspoň zastaviť tento marazmus.
Predčasné voľby so starým volebným systémom a krstnými otcami žiadnu pozitívnu zmenu neveštia.
Len možno sa znova nájde osoba, ktorá bude afektovane, zanietene a hlavne bez výsledku hovoriť o čistote v politike a pod. čo sa naučila z knih a nemá ani šajnu ako to zmeniť, hoci možno znova k tomu dostane ako Vy píšete nástroje moci.
Odporúčame