Bez prostriedkov USA je to nemožné a USA nebudú riskovať 3SW útokom na Putina.
Bez prostriedkov USA je to nemožné a USA nebudú riskovať 3SW útokom na Putina.
Ty si naivnejši než som si myslel. Ty normálne veríš že Pat a Mat v ruskom vydaní v tom majú prsty? Sranda !
No aj si vsadíš kto koho dostane skôr?
Ty si naozaj mysliš že Rusi zaútočili na Ukrajinu bez akehokoľvek dôvodu? To si pekne naivný.
Ešte autorí tohto útoku /nemyslím tým Ukrajincov/ horko zaplačú lebo dali teroristom nápad ktorý sa dá oveľa lepšie realizovať proti všakovakým základniam USA či GB rozmiestnených po celom svete a to aj v nepriateľskom prostredí než proti Rusku ktoré uzavrie svoje základne pre nevojenskú techniku v okruhu hoci aj 300km čím je problém vyriešený.
Rusi veľmi ľahko zakážu prístup k letiskám ale návod je dobrý pre ktorúkoľvek zem a nemyslím si že krajiny NATO majú lepšie strážené letiská než Rusi. Myslím že teroristi na celom svete si zoberú skvelý nápad za svoj a potom Boh ochraňuje letiská a vojenské základne.
Úbohá opozícia keď sa pomýli aj dobre spraví.
čím argumentuješ? V čom som infantilný a iracionálny a ja nič neobhajujem len konštatujem že viazanosť bola EU určená na 5 rokov.
Čakám kedy táto bublina konečne praskne lebo prostriedky EÚ boli viazané na obdobie 5 rokov kedy penzióny museli byť penziónmi. Po uplynutí 5 rokov mohol prijímateľ zrušiť penzión a urobiť si z neho súkromnú haciendu bez toho aby sa niečim nezákonným previnil. Je absolútne evidentné že tí čo zrušili svoje podnikanie ešte pred ukončením 5 ročnej lehoty museli prostriedky dávno vrátiť. Je to bublina postavená na tom že priaznivci opozície zožerú každú Matovičovú hlúposť a to prosím opakovane čo už je už na zamyslenie.
Nehovorím o jadrových zbraniach ale o nosičoch týchto zbraní.
Rusko na základe tohto útoku odstúpi od zmluvy o kontrole jadrových nosičov a svoje strategické nosiče ukryje tak že ich neobjavia ani americké družice a bude znemožnená kontrola ich počtu. Neviem či to chápeš. Začne nové kolo strategického zbrojenia kde USA určite nebudú stačiť tempu Ruska a Číny lebo USA sú už dnes zadlžené .
Keď chceš tak sa tváriš že Rusko je vo vojne len s Ukrajinou. To ale nie je pravda lebo ak by to bolo tak tak už je dávno po vojne. Máme len jediné šťastie že Rusi vyhrávajú aj napriek celej pomoci krajín NATO. Až by náhodou prehrávali tak použijú jadrové prostriedky bez ohľadu či je to blízko alebo ďaleko od ich hraníc., lebo oni to chápu tak že NATO sa ich snaží zničiť.
Ja sa chovám rovnako? Ukáž kde som zaútočil ako prvý.
Ja som naozaj rád že si myslíš o sebe aký si múdri. Je to úsmevné vedieť že protistrana sa utápa v sebaklame a namyslenej arogancii.
Vôbec nechápeš aké nebezpečné to je.
Možno po tomto útoku to povolenie odvolajú.
Môžeš sa brániť ale ak útočíš na jadrové zbrane tak si koleduješ o ich použitie proti tebe.
Absolútne nepochopenie situácie zo strany autora článku. presný opak sa stane .Trump nemôže súhlasiť s útokom na jadrovú triádu lebo celý svet vie okrem autora blogu, že bez prostriedkov USA by takýto útok nebol vôbec možný. Trump dobre vie na akú klzkú a nebezpečnú pôdu bláznivý Zelenský zatiahol USA , lebo útok na triádu podľa ruskej jadrovej doktríny umožňuje odpoveď jadrovými zbraňami. Sme len krôčik od použitia jadrových zbraní a Trump to vie a preto Zelenský bude Trumpom sfúknutý a určite to bude mať vplyv na obmedzenie logistickej pomoci zo strany USA pri útokoch na Rusko. To nehovoriac o tom že Rusko dostalo dobrý dôvod na ukončenie akýchkoľvek rozhovorov o príámerí.
To vážne hovorí že chce vedieť kto si ulial eurofondy na haciendy? On to nevie? Tak na akom základe už mediálne obvinili smerákov že to vraj oni?
Otázka čo za to chcel je predsa zodpovedaná. Na účte bolo 12,5 md a za 1md pre ministerstvo mu uvolnili 11,5 md.
Odporúčame