Áno takto sa dostal k moci fašizmus . Hocikto len nie socialisti.
Áno takto sa dostal k moci fašizmus . Hocikto len nie socialisti.
Preto ste z Prigožina urobili teroristu?
Dúfam že ide len o pokus ovplyvniť ľudí a že to nie je príprava na manipuláciu a falšovanie volieb. kde takéto prieskumy majú slúžiť len ako potvrdenie trendu vývoja pre sfalšovanie výsledkov.-. Aby mohli potom tvrdiť že aj výsledky prieskumov naznačovali takýto zvrat volebných preferencií.
A prečo by odchádzali veď Ukrajina už prehrala dávno teraz už prehráva celé NATO.
No dobre veď stačí počkať uvidíme kto drísta a kto vojnu vyhrá.
No už len tých Rusov treba poraziť. Myslím že bez tvojej osobnej angažovanosti to určite nepôjde. Nech ti je ukrajinská zem ľahká.
Ukrajinci posielajú na front posledné vyškolené jednotky a Rusi majú prichystanú 250000 armádu a čakajú len na úplne vyčerpanie ukrajinskej armády . Na jeseň udrú a nezastaví ich už nik . čo budú chcieť to obsadia a zvyšok nechajú EU nech si to živí ďalej.
A kto ich vyvraždí veď pomer mŕtvych je v neprospech Ukrajiny. Je najmenej 400 000 mŕtvych Ukrajincov. Cintoríny nestačia musia otvárať stále nové.
Už sa teším jak ťa bude šľaktrafovať až bude Fico znova premiérom. Už sa to blíži len vydrž!
Poprosil by som ako si predstavujete tú prehru Ruska. Čo si pod tým predstavujete?
Aká medzinárodná izolácia veď BRICS sa rozrastá a to skôr EU sa dostáva do izolácie. Stačí sa pozrieť do Afriky. Francúzov už vykopli za posledný mesiac už z dvoch štátov.
Ako si predstavujete tú Ruskú porážku.
Otázka znie .Prečo by mali a ako ich k tomu niekto donúti?
To teda ťa zrušil, ale napíšeš ale zas to budú bludy.
To neprichádza do úvahy ani fyzicky nieto ešte v intelektuálnej rovine.
Dnešné preferencie už naznačujú že pronárodná koalícia sa bude dať zložiť už aj bez Hlasu.
Ďakujem za info. Teda keď ty tvrdíš že je zlodej a zlo tak je isté že práve Fica treba voliť.
Preklatie je v tom slove pomalšie . Idú tak pomaly, že než tam dôjdu nebude už koho zverbovať. Chcel by som autorovi pripomenúť že to Rabotyno už dobili 3x a potom sa vždy za strašných strát museli stiahnuť.
že sa vraciame do feudalizmu ti nevadí?
Zločinci predvádzajú kto je v skutočnosti mafia a niektorí ich ešte aj za to obdivujú. Nuž preto sme na chvoste EU lebo takí to ľudia si ešte aj myslia že sú na vyššej morálnej úrovni. Ani jeden z obvinených nie je nominant Fica a so Smerom nemajú nič spoločné. Ich zločin je len ten že sú držiteľmi dôkazov o zločinoch Čurilovcov.
Odporúčame