Hm keď ti taká munícia potom zabije decko nezabudni povedať, že ty si bol zásadne za používanie toho svinstva.
Hm keď ti taká munícia potom zabije decko nezabudni povedať, že ty si bol zásadne za používanie toho svinstva.
Zaujímavé minister informovaný nesmie byť informovaný o živej veci, ale policajný riaditeľ ktorý by tiež nemal byť informovaný evidentne informovaný už bol a vie aj o koho ide a že je poslanec NR.
To len Zelenský je presvedčený že keď Ukrajinci stratili 240000 vojakov , že i Rusi museli stratiť aspoň toľko.
Terorizmus bolo tento čpavkovod zničiť hoci od začiatku bol v zmluve o obilí!
Vypýtajme si aj my nech nám tie F 16 dajú zadarmo veď aj tie budú brániť západnú demokraciu, respektíve to čo za ňu vydávajú.
No veď stačí sa vybrať do ukrajinských prístavov a uvidím či je Rusko vo vojnovom stave alebo nie. Mimochodom vyhlásenie o blokáde je zároveň vyhlásením vojnového stavu . Teda Ruské námorníctvo je určite vo vojnovom stave.
P-S. Do Afriky išlo len 2 464 217 čiže cca 13%
Neodporúčam kombináciu prestať fajčiť a dať sa na chudnutie lebo ak naozaj prestane fajčiť tak ju čaká najmenej 20 kg navrch.
No dal som si námahu a spočítal som koľko išlo do EU a vyšlo mi 12 252 438 ton čo je cca 40% celého vývozu.
No u Čurilovcov vám ich kecanie o podpaľovaní aut a zabíjaní detí nevadili a teraz vás idú rozhodiť keci dvoch saniťákov čo si mysleli že ich tiež nik nepočuje.
Veď povedzte koľko doteraz vyvezeného obilia skončilo v Afrike a koľko sme nakúpili do EU hoci máme vlastného dosť?
Stačilo aby boli neutrálni za seba a nemuseli bojovať za druhých o čo ich nik nežiadal.
Nič sa nestalo len ste zabili jednu rodinu. Možno niekto zabije raz tú tvoju a potom môžeš to svoje Hehe!
Hm ak Ukrajinci chceli prerušiť zásobovaciu trasu armády mali udrieť na železničný most a nie na dovolenkármi preplnený cestný most.
Dúfam, že do toho hodnotiaceho stáda rátaš aj seba.
Ty neukazuješ celú zmluvu ale len zmluvu o vykonaní dohody- Mimochodom Ukrajinci porušili aj túto keď cez bezpečný koridor vyslali drony proti Krymskému mostu.
Ponorky ti niečo hovoria?
Mali byť obnovené platby za vývozné transakcie s obilím cez SWIFT. Mal byť umožnení vývoz Ruských hnojív .Ukrajinci vyhodili do povetria potrubie na prepravu ruského metánu do Odesy. ktorého preprava bola tiež súčasťou tejto zmluvy.
Odporúčame