Tak odstúpenie od Minských dohôd Ukrajinou nie je dôvod? Bombardovanie Donbasu nie je dôvod? To vyzbrojovanie Ukrajiny ešte pred vpádom ruských vojsk nie je dôvod? Tie biologické laboratória nie je dôvod?
Tak odstúpenie od Minských dohôd Ukrajinou nie je dôvod? Bombardovanie Donbasu nie je dôvod? To vyzbrojovanie Ukrajiny ešte pred vpádom ruských vojsk nie je dôvod? Tie biologické laboratória nie je dôvod?
Vedeli ste a napriek tomu ste aj posledný pokus o diplomatické riešenie odmietli. Ukrajina mohla byť neutrálna a najmenej pol. mil. ľudí mohlo byť nažive.
Videl som ako sú Ukrajinci zomknutí a ako chcú zomierať za Zelenského . Len si stačí pozrieť videa z násilných odvodov, kde sú ľudia prepadávaní a unášaní .
Tak a teraz po zrušení zmluvy sa zmenia pozície ruských strategických zbraní a USA už nebudú mať právo vedieť kam sa presunuli. Myslím že Rusom nejde o navyšovanie počtu jadrových hlavíc ale práve o utajenie ich rozmiestnenia. Nuž je to príprava na jadrový konflikt. Naši západní spojenci by mali s tou Ukrajinou začať pomaly brzdiť lebo Rus sa začal pripravovať na riešenie pomocou jadrových zbraní.
Macko tvrdí že Ukrajincom poslúžia pri útoku. Teraz neviem klame Naď, gen. Macko alebo obaja?
No tvoje slová to nevyvracia ale vyvracia to závery toho holandského súdu .
Hm a Kyjev upozornil lietadlo MH17 že už Donbas nie je pod ich jurisdikciou a musia komunikovať s ruským strediskom riadenia letov? Mimochodom ten súd nevie že oficiálne Rusko v stúpilo na Donbas až vo februári 2022.
Hm a prečo keď bolo pod jurisdikciou Ruska riadil leteckú premávku na Donbase Kyjev?
Gratulujem Česku že sa rozhodli že ekonomicky skolabujú skôr než my. Uvidíme či českým firmám uvedený stav pôjde k duhu alebo začnú pod rastom nákladov pomalički jedna po druhej bankrotovať.
Ja tu hovorím o tom že aj keď si onkologický pacient musíš čakať na vyšetrenie mesiace.
Zdravotníctvo , školstvo , kultúra, životná úroveň všetkých nie len horných 10000. V tom všetkom ste išli dole.
Nuž tvoje želanie ti po zmene vlády splníme. Ale môžeš aj do Leopoldova máš na výber !
Ja zas preferujem svoj vlastný názor . Rusko neprehraje a NATO sa rozpadne, ako dôsledok tohto víťazstva.
Stále sú ceny palív o 30% vyššie ako boli a pritom skutočné problémy s ropou a plynom ešte ani nezačali . Tak tu nerobte s chvíľkového poklesu trend. Mimochodom som presvedčený že Putin počítal z nulovým obchodom s EU. Teda všetko čo je 0+ sa mu ráta ako neplánovaný nárast. EU bude musieť ešte omnoho viac padnúť na hubu než to Rusko začne skutočne bolieť.
Chceli ste vojnu máte ju. Až ju nebudete chcieť tak Zelenského obetujete a stane sa mu nejaká nehoda. Potom sa bude vyjednávať.
Tvoje tvrdenie odporuje zákonom fyziky . Samo od seba sa nič nedeje a vojna už vôbec nie. Starosti o ruských dôchodcov nechaj Rusom a staraj sa o tých našich.
Asi boli rozumovo na tom lepšie a vedeli sa novým pravidlám prispôsobiť.