účastníci protikomunistického odboja z 50 rokov sú už skoro všetci po smrti. Zo 68 sú minimálne sedemdesiatnici, ale tam veľa zatvorených nebolo. To ste prišli s krížom hodne po funuse.
účastníci protikomunistického odboja z 50 rokov sú už skoro všetci po smrti. Zo 68 sú minimálne sedemdesiatnici, ale tam veľa zatvorených nebolo. To ste prišli s krížom hodne po funuse.
priateľu čísla nepustia ale budiž čiže je to 2,1 % Hotová hrúza oproti rakovine či kardio.
No vidíš keby si čítal správy poriadne bol by si vedel že najprv zneli správy že po potýčke bol prevezený do nemocnice. Potom to rýchlo stiahli a už sa hovorí len o krvácaní oka pri cvičení. Takže keď sa musia meniť pôvodné informácie tak to smrdí smrdí a smrdí.
Hm hovoríš že keď ho dobili či dokopali tak mu vlastne chceli urobiť dobre.
Jednotlivé štatistické údaje musia matematicky sedieť . nehovorím že to musí sedieť presne ale ten údaj by mal naozaj zodpovedať približne takému číslu ak ten priemerný rok dožitia je pravdivý. Vychádzal som z údaji že muži sa dožívajú 73,4 rokov a nebral som do úvahy že ženy sa dožívajú o osem rokov viac. ale to na ilustráciu že covid nie je ako príčina úmrtí žiadna veľká hrozba stačí. Ty sa spoliehaj čo ti mainstrem ponúka ja sa spoľahnem na vlastný rozum.
No podľa priemerneho roku dožitia. Taká mala matematická úloha. Koĺko v priemere musí zomrieť ľudí ročne ak priemer dožitia je 74 rokov pri celkovom počte obyvateľov 5,5 mil.
Podľa štatistiky zomrie ročne asi 74 300 občanov Slovenska . Dnešná situácia hovorí že pravdepodbnosť že zomriete na Covid je momentálne na úrovni 1,48 %. Východzie údaje: priemerný rok dožitia 74 rokov , Počet obyvateľov SR 5,5 mil, počet zomrelých na covid k dnešnému dňu 1104.
Malinova to si sa vyjadrila k vlastnému blogu? Ak áno máš úplnú pravdu a týmto oslovíš len takých ako si sama.
Milan skús si zistiť ako sa zmenili ostatné príčiny smrti. Potom si pohovoríme niečo o tlmení.
Na Slovensku je asi 5,5 mil obyvateľov . pri priemernom dožití 74 rokov musí zomrieť každý rok asi 74 300 ľudí. Koľko je ako že tých čo zomreli na covid? 1,48 %
On už bol odsúdený na úmlátenie, alebo mu len ukazovali že majú rozviazané ruky a možno aj nohy.
Už len myšlienka že Sulík ma lepšie myšlienky ako Matovič je šialena lebo Sulik je sám o sebe truhlík .
čo ti došli argumenty keď si začal s teliatkami?
Ma to jednu výhodu že tie isté zákony sa potom dajú použiť aj v opačnom garde.
On je falošný hráč od neho charakter nečakaj.
No vidím že keď pre hnoj nevidno špinavú podlahu tak sa tomu tiež da povedať očista.
Jaj nedal som tam" vraj " ! tak prepáč .
Keď si si už dal do nicku Židovskú vlajku, tak sa aspoň tvár že ti gestapácke metódy vadia.
Odporúčame