Tvrdíte, tvrdíte ale dôkazy nemáte žiadne. Keby ste mali tak už dávno klopete u Fica o pol tretej ráno.
Tvrdíte, tvrdíte ale dôkazy nemáte žiadne. Keby ste mali tak už dávno klopete u Fica o pol tretej ráno.
Neviete ani k čomu sa priznala hlavne že tu onanujete.
No a vieš určite že si pochopila o čom hovorili?
Navrhujem aby sme vyšli pánu premierovi v ústrety a umožníme aby sa jeho rodina mohla otestovať AG testami každú hodinu samozrejme dobrovolne. Ak nedonesie papier každú hodinu tak ho nepustíme pred kamery:
Dúfam že matematiku neučíš lebo ak áno každé euro ktoré dostávaš sú von oknom vyhodené peniaze.
No neviem ak PCR sú nespoľahlivé tak AG testy sú potom aké? Super nespoľahlivé?
Mám to na háku či sa nakazím . Nebojím sa . Tak sa mi vyhýbajte chodím bez rúška zhlboka dýcham kašlem na magora, na jeho infantilné nápady a na obmedzencov čo naň hľadia ako na spásu Slovenska.
No tak vám prajem príjemné testovanie . Vydržal som bez testovania tri kolá vydržím aj tri ďalšie. Budete tam chodiť dovtedy až aj poslednému z vás dôjde že je to absolútna blbosť. Ak beriem do úvahu existenciu napr. Malinovej tak tam budete chodiť naveky.
Mimo tému určite nie je, určite má pravdivý obsah a a že ho nemám rád to si píš že áno!
Jeden si rozkrok vypcháva ponožkami a druhý tam má napchaté AG testy.
Počúvaj ty Trnavský dement. Niet väčšej mafie než je ten váš koaličný spolok. Všetci mafiáni už ste pospájaní a tak to aj na Slovensku vyzerá. Vládnu nám podvodníci mafiáni pašeráci heroínu a to všetko ešte okorenené psychopatickým kreténom na v čele vlády a perverzným úchylák na čele NR. Nič hroznejšie v celej galaxii určite nie je.
Hm tebe ukradli aj to čo si zrejme nikdy nemal.
Panéčku hádam ich nemal zamurované v stene že ich našli až na druhý pokus. Pripadá mi to ako pri tom Kočnerovom procese keď hlavný svedok menil výpovede podľa potreby prokuratúry. Tu sa zas objavujú podklady ktoré na prvý raz neobjavili, Vyznieva to fakt perfektné profesionálne a dôveryhodne.
A čo tým chcel autor povedať?
Tatko mu zožral kožku s kuraťa a potom to už išlo s ním dolu vodou.
Jeden ako druhý . Všetci sú z jedného košiara a nedá sa čakať od nich žiadna objektivita a nestrannosť.
Čo to zas drístaš veď som stále zdravý. Tak koho som nakazil o čom to tliachaš. Veď s tým modrým papierikom si na tom úplne rovnako nevieš či si nakazená alebo nie. Žiadne testovanie AG testom na tomto fakte nič nemení. Kedy konečne pochopíš že tie testy sú určené pre ľudí čo už pociťujú nejaké ťažkosti a test má rýchlo vylúčiť, alebo potvrdiť že to je covid. Na to sú tie testy na nič iné. U bezpríznakových je ich použitie úplne zbytočné. čo sa týka rúšok v exteriéry sú úplne zbytočné ak sa nevykecávaš s inými ľuďmi. A keď sa vykecávaš aj tak sú ti rúška nanič lebo si ich podvedome stále pri rozprávaní chytáte rukami a naprávate si ich.
Nedaj sa oklamať v testíkoch idú magor aj sasanka fifty /fifty
Mám to na háku či sa nakazím . Nebojím sa . Tak sa mi vyhýbajte chodím bez rúška zhlboka dýcham kašlem na magora, na jeho infantilné nápady a na obmedzencov čo naň hľadia ako na spásu Slovenska.
Odporúčame