Áno už včera som mu odporúčal urobiť záverečný odpočet plnenia predvolebných sľubov. V postate ustúpil od všetkého a už bude zberať len politické facky.
Áno už včera som mu odporúčal urobiť záverečný odpočet plnenia predvolebných sľubov. V postate ustúpil od všetkého a už bude zberať len politické facky.
Keby to urobili aspoň tajne aby sme o tom nevedeli. Možno by pár porušovateľov karantény nachytali pokiaľ by sa nerozkríklo že vám to dokazujú cez pohyb telefónu. Čo sa týka odpočúvania od dnes každý rozhovor s priateľmi alebo rodinou končím slovami Pán Matovič ste magor a dajte sa liečiť.
Podľa mňa má asi 20-30 % ľudí teléfóny služobné ktoré sú napísané na firmu a nie na osobu. ten zákon neopravňuje vládu žiadať od firiem rozdeľovník telefónov bez súdneho príkazu, V podstate keď som mal služobný telefon súkromný mi cele roky ležal doma vybitý. Čo z neho zistia? Že už som 5 rokov mŕtvy? je to blbosť súhlasím. Nehovoriac o tom že keď nechcem aby ma sledovali tak prestanem používať telefón úplne. Dá sa žiť aj bez telefónu aspoň ťa nik neotravuje.
Gratulujem dosiahol si vrchol už nič geniálnejšie nenapíšeš. Chvála Bohu.
to nekritizujem tvoj blog. len konštatujem že aj ty si už podľahla všeobecnému honu na Fica. jednoducho si ho vylúčila ako možnosť voľby. pritom nie sú žiadne dôkazy že by sa dal spojiť s nejakou zlodejinou.
Ja so svojim ľavicovým presvedčením som mal len jedinú voľbu. Chmelár nie je osobnosť. On sem tam zaboduje pri ním vybratých témach a to je všetko. nemal šancu. Nevolím aby môj hlas prepadol. Rozhodoval som sa medzi Harabínom a Smerom ale Harabín bol vystavený tiež neskutočnému ohováraniu a vedel som že neprejde . Jeho pokladám za odborníka a bolo by dobre očistu urobiť najprv tam v súdnictve ale jeho šance po tom mediálnom tlaku boli nulové. Skutočne si podľahla protificovskému masírovaniu médiami ale na to musíš prísť sama.
Autorka blogu je už konfrontovaná s vlastným rozhodnutím vo voľbách ,vidíme že zatiaľ sa snaží samu seba presvedčiť že jej zlé rozhodnutie nebolo zlé a vybrala si na to túto zástupnú tému. Napísal som ti tesne po voľbách že budeš ľutovať svoju voľbu lebo napriek tvojej voľbe ťa nepokladám za hlúpu a verím že dáš prednosť rozumu a prehodnoteniu svojho konania pred nerozumným zotrvaním na pozícii len z čírej ješitnosti. Držím ti palce aby si sama sebe čo najskôr priznala svoj omyl a mohla vykročiť opäť dopredu. Možno si niekto pomyslí že si lebedím v svojej neomylnosti ale musím priznať že som sa už pár krát pomýlil a tiež som musel priznať chybu, Prezradím aj moje politické omyli sú pán Leško a pán Maďarič ktorí ma načisto obrali o pocit neomylnosti lebo tak ako som sa zmýlil v nich je zrovnateľné s tvojou chybou.
Asi ťažko to vysvetlí ľuďom keď rozpočet armády necháva na 2%, keď ani bohatí Nemci ho na tej výške nemajú.
Predajná cena je vec predávajúceho tak neviem čo tu pletieš cenu za ktorú kúpil byt. Relevantné by to bolo len keby ho kúpil od štátu ako napr. pán Figeľ za 1800 Eur ale to bolo v poriadku.
Neviem či ste si všimli že TTmagor už oponukol svoj hotel pre potreby karantény. Nie tak matelko to je konflikt záujmov iba ak zadarmo. Žiadne peniaze od štátu pokiaľ si na funkcii. Tak ste to predsa nastavili keď ste boli v opozícii.
Nuž podľa teba je asi jedno keď ti predám kopu tvárnic , cement vápno a piesok a naúčtujem ti to ako komplet byt. alebo ti na kľuč odovzdám už vybavený byt, veď aj z jedného aj z druhého bude byt.
Bolo nám vysvetlené že politici musia zniesť viac ako obyčajní ľudia a bloger píše o politikovi. Na Fica, Blahu , Danka ,,,, tu tiež padli a padajú ťažké urážky ale sú to politici a tiež to musia zniesť.
Veď oni sú preč skúmaj kto je tam teraz.
Asi to nevysvetlí ľuďom keď politici neboli ochotní znížiť si úplne nezaslúžené prijmi ani o symbolickú sumu. A to nehovorím o tých čo si ich zvýšili aj o 60%
Asi ťažko to vysvetlí ľuďom keď ako prioritu vlády ide zachraňovať ľudí čo sa nám tu producírujú v 30 000 róbach a so šperkami o ktorých cene ani netušíme.
Asi ťažko to vysvetlí ľuďom keď ide dávať 10 mil 100-vke novinárov ktorí majú svoje nie malé platy.
Asi ťažko to vysvetlí ľuďom keď predtým nezrušil stíhačky ktoré Češi kľudne zrušili.
Odporúčame