Luteránko a ty už vieš kto vraždil? Len opatrne aby si nedrukoval skutočným vrahom. Vlastne už drukuješ lebo Soroš je masový vrah na 100% či už má prsty vo vražde tých dvoch alebo nie.
Luteránko a ty už vieš kto vraždil? Len opatrne aby si nedrukoval skutočným vrahom. Vlastne už drukuješ lebo Soroš je masový vrah na 100% či už má prsty vo vražde tých dvoch alebo nie.
Kolár dostal do parlamentu babu ktorá má s mafiánom decko. Sulík s Kočnerom pri raňajkách riešili ako sa zbaviť balónika spolu s Radičovú. Matovič len tak aby sa nenudil predal svoju firmu bielemu konňovi aby sme vedeli že biele kone môžu mať aj slušní ľudia. Kiska zabudol že už mu raz daňový úrad vyhodil faktúry na vlastnú kandidátku a pre istotu ich tam zaradil znova. Ja rozumiem že zatvoriť prezidenta je ostuda, ale mohol aspoň odstúpiť keď už to raz prasklo.
No vidíš a podľa tých tvojich kecov nižšie zároveň tí všetci čo neprišli nesúhlasia s tvojim tvrdením.
Lenže tvoju opozíciu podľa toho istého merítka chce ešte menej ľudí než Fica a nechce ich ešte väčšia časť než Fica. O čo ti ide raz nevoliacu časť obyvateľstva zarátaš a pri opozícii už nie?
Veď to prezentujete že ako protest proti Ficovi? Ale zvolali ste to pod heslom Sme za slušné Slovensko. je to úplne o niečom inom.
Keď vy môžete tvrdiť že na zhromaždeniach bolo 130000 ľudí tak on môže písať o miliónoch podporovateľov Fica. Máte spoločného deliteľa.
Nakoľko skutočné ciele tohto zhromaždenia sa odlišujú od tých proklamovaných, tak aj tento sprievod miesto slušnosti už v zárodku prezentuje klamstvo a teda neslušnosť.
Považujem za nekorektné že pán Kiska nevstúpil do politiky s prehlásením. Som pod vplyvom pána Soroša a preto, ako prezident sa obklopím poradcami ktorí sú tiež pod vplyvom tohto "ĺudomila". Ako taký budem prihliadať na jeho záujmy na Slovensku. Jaj nemohol veď to znie ako priznanie k vlastizrade.
Našimi postojmi neustále podporujeme politiku Ukrajiny tak sa nečudujme že Rusko na nás prestalo brať ohľad.
Ja ti neviem ešte aj tá Farská čo vyzerá tak trochu ako mentálne retardovaná je tiež V Sorošovej nadácii. Je to len náhoda?
Myslíš tých 50000 čo prišlo podporiť slušné Slovensko? Mohol som tam byť aj ja lebo som za slušné Slovensko, ale neišiel som lebo by si ma započítal medzi tých čo chcú povaliť vládu slušne či neslušne. Ale asi som si nepomohol lebo si ma evidentne započítal.
Teraz napíš kto sú pre teba tie vlastné rady. Aby sme vedeli či upratuješ aj ty alebo len chceš aby upratovali najprv tí druhí.
Aj keď všetci odídu nič sa nezmení nastúpia iní ešte menej empatickí. Musí prísť znova zmena spoločenského zriadenia ktorá sa vyhne chybám socializmu ktorý preferoval len triedu námedzne pracujúcich, ktorí po prevzatí moci stratili motiváciu hľadania lepšej a spravodlivejšej spoločnosti.
Cez neho financujú to čo by ako vláda finacovať nemali.
Chalani vôbec s tým 33 príspevkovým nedebatujte. Je tu nato, aby sa vysmieval a dehonestoval pravdivé príspevky. Samotná jeho existencia na tomto fóre, len potvrdzuje že pokus o prevrat je platený a riadený a manipulácia prebieha nie len v médiach ale na všetkých úrovniach vzájomnej komunikácie ľudí.
Pochody za slušné Slovensko prestanú byť slušné hneď po tom čo parlament nevysloví nedôveru súčasnej vláde. Potom začnú násilnosti a nastúpia aj dovezení majdanisti. Neverím že opozícia ostane len pri ústavnom pokuse o prebratie moci.
Hm, hovoríš že už to bude slušné?
Nummi čo si ožratý veď ty vidíš štvormo?
Za slušné slovensko. Ako ináč.
Odporúčame