Odkiaľ vieš že tých 36 z 59 čo nedoleteli nebolo zostrelených?
Odkiaľ vieš že tých 36 z 59 čo nedoleteli nebolo zostrelených?
No ver si komu chceš. Rusi vtedy celkom otvorene nechali bastiony na otvorenom priestore aby americké satelity mohli vidieť že tam sú. Tým jasne dali najavo že Krym je už chránený a docielili tým že Američania si veľmi a ešte raz zdôrazním veľmi dali pozor aby do výsostných vôd okolo Krymu nevstupovali.
Hnačkové ochorenie uvedenej posádky americkej lode spočíva v tom, že dodatočne sa dozvedeli že v prípade streľby na to prelietajúce SU24 bola už v pohotovosti reálna hrozba od protilodného systému Bastion. Pravdepodobne amerických vojačikov cukalo aby to SU zostrelili a potom si uvedomili ako blízko boli smrti z čoho sa naozaj dokadili.
Nie nemyslím tým Rusko. Prepáč naozaj sa ti ospravedlňujem. Neuvedomil som si, že bez konkrétneho pomenovania sa nebudeš schopný dovtípiť.
Hm ja vidím že zdochýňajúci kôň okolo seba zúrivo kope, kým konečne zhynie. A ty vidíš čo pánko čo už v nicku má zakódované nepriateľstvo a nadradenosť?
V mojej tabuľke slizkosti postúpil hneď za Kisku k čomu mu blahoželám.
to si sa kde dočítal že Rusi brzdia vyšetrovanie?
Ja to chápem tak že Trump pochopil, že aké sú chemické zbrane hnusné a zákerné a hneď zajtra dá zničiť všetky zásoby chemických zbraní ktoré USA vlastnia a skladujú aby dal príklad celému svetu že Amerika chemické zbrane nechce a preto ide príkladom.
Ja ti rozumiem, Chceš povedať že Hitler nepoužil chemické zbrane na ničenie nepriateľa . On ten Cyklon B ktorý je v podstate kyanovodík použil asi len na hubenie hmyzu a tí mŕtvi ľudia to bol len vedľajší účinok tohoto insekticídu.
Cyklon B ti niečo hovorí? To bola pena do kúpeľa alebo otravný plyn?
Ako to môže skončiť, keď miesto skutočného vinníka zakaždým obvinia toho nevinného? Skutočný vinník má z toho len prospech.
Matovič masturbuje skoro každý deň pred kamerami a nič sa nedeje
Akože dopadli? Veď až teraz im to začnú kresať dole.
Hm 60 USD dôchodky treba naozaj znížiť . To by mohla byť Florida čo nevidieť samý ukrajinsky dôchodca.
Stotožniť sa s tým že Asad alebo Putin sú idioti, ktorí najmenej keď to potrebujú urobia to najhoršie čo im najviac poškodí aj keď to vôbec nepotrebujú je problematické. Predpokladá to totiž, že aj konzument takýchto správ je idiot.
Vidíš našiel si aj ďalšie príklady keď si veriaci pod požehnaním toho istého boha vrážajú navzájom nože do chrbta.
V rámci kresťanskej kultúry sa kresťanom stávaš z vôle rodičov. Ateistom sa staneš na základe vlastného úsudku. Preto kľudne môže byť niekto birmovaný a potom v dospelosti je ateista. To len hovorí o človeku že dospel a že sa vie preniesť aj cez rodičmi vnesenými náhľadmi. Naopak to môže platiť samozrejme tiež že z ateistu sa stane nábožensky založený človek.
najlepšie ti to rovnítko vysvetlí tento vtip:
Chytí pán za golier chalana čo zbil práve druhého chlapca.
pán: " Prečo si zbil toho židovského chlapca?"
chalan: " Lebo nám zabili Ježíška"
pán: "To sa ale stalo už dávno pred 2000 rokmi"
chalan: " Ale ja som sa to dozvedel až dnes"
Pán Kiska je komunista, katolík a teraz aj žid, ale stále je to len tá istá kiska v ruskom význame slova!
A ten spoločný bánbožko, žehná všetkým svojim vyznávačom aby si v jeho mene navzájom podrezávali krky.
Odporúčame