Ak americkí židia podporujú fašizmus v Lotyšsku , Estónsku a na Ukrajine tak neviem prečo oplakávajú svojich padlých ktorých fašizmus zavraždil? Veď im práve napľuli na ich hroby a postavili sa na stranu ich vrahov.
Ak americkí židia podporujú fašizmus v Lotyšsku , Estónsku a na Ukrajine tak neviem prečo oplakávajú svojich padlých ktorých fašizmus zavraždil? Veď im práve napľuli na ich hroby a postavili sa na stranu ich vrahov.
Kurnik toľko nemocníc čo majú na meter štvorcový tí urezávači hláv v Aleppe sa len tak nevidí to na rozdiel od Mosulu kde nie sú nemocnice ani civilisti len samí urezávači hlav.
Pani ministerka kupovanie hlasov je hlavný cieľ politiky. Najviac vám vadí že tu cigáni za svoj hlas niečo skutočne dostanú na rozdiel od iných politikov čo im len všetko sľúbia a potom nič nedajú. Chápem je to nekalé svinstvo dávať niečo viac než len plané sľuby.
Na rozdiel od teba, ktorý by si do EU len prispieval a nežiadal nič späť a ešte s radosťou kŕmil cudzích hostí ktorých si do EU vozia a pozývajú cudzí štátnici. Si charakter a filantrop skoro ako náš Kiska .
Veď keď si ich priviezli tak nech sa o nich ľudsky postarajú.
Keď podnikatelia chcú predvídať tak nech uvažujú s minimálnou mzdou na úrovni priemeru EU.
Už aby sa tá EU aj s jej poplatnými orgánmi rozpadla. Absolútne ignorovanie vôle obyvateľov Krymu vyjadrené v referende. Chcem preč zo smradľavého nespravodlivého spoločenstva kde rozhodujú špinavci a poplatné predajné šteky.
Ty si fakt optimista. Donesieš to na súd a cigán ti tam povie že nevie čo podpísal lebo nevie čítať a vie sa len podísať. Odprisahá že si mu kázal aby to podpísal tak to podpísal ale že nevie čo tam bolo napísané. A si vieš kde......
Už to treba len dokázať. Možno keď im pán Matovič dá tiež cigarety odprisahajú aj na súde že im to sám Fico dával cigarety za hlasy.
Stačí sa zamyslieť nad alternatívou tej to vlády a je všetko jasné. Danko aj s Bugárom by sa museli zblázniť.
V nadpise článku by som zmenil len jedno slovo. To " nie" za "presne".
Hm práve o tom píšem že to tupelo hovorí ako keby sa nemusel ani pýtať.
Preto nepíšem o Poliakoch. Keď už má zgegnúť 5-6 miliard ľudí je celkom logické, keď medzi nimi budú Poliaci čo si o to stále koledujú.
Najviac sa mi páči že ten kretén ani neuvažuje o tom že či majú Česi vôbec záujem o nejaký protiraketový systém ktorý im prd pomôže len z nich spraví cieľom prioritnej dôležitosti.
Ruský cár Aljašku nepredal ale prenajal na 99 rokov. To je skutočnosť a autor blogu túto základnú informáciu ignoruje.
Nebudem sa ešte tešiť. radšej si počkám na jeho skutočnú politiku. Z Obamu som sa tešil a pripravil mi veľké sklamania. Slniečkári teraz budú rýchlo meniť kabáty na to sa naozaj teším.
To ekonóm v tvojom nicku daj prosím do úvodzoviek, lebo to inak vyzerá že si z ekonómov robíš srandu.
Zdá sa že museli znížiť celkový počet respondentov lebo by k vytuženému víťazstvu Kisku nenašli dosť ďalších.
Ani Kristus netrpel na kríži tak ako tí čo ho naň nechali pribiť. Preto je nemiestne porovnávať ich utrpenie s hocakým iným.
Otázka znie či už Ukrajina zaplatila za aktíva ZSSR ktoré sovieti na Ukrajine postavili. Rusko je jediný dedič aktív aj pasív po ZSSR tak nech si pýtajú tiež.
Odporúčame